online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
BB Půjčka

1000 až 45000 Kč nabízí online rychlá BBPůjčka. S touto půjčkou můžete vyřešit nepříjemný nedostatek financí. Půjčka s mnohaletou tradicí.


Ke každému zákazníkovi je přistupováno individuálně dle jeho skutečných potřeb a možností. První půjčka do 5 000 Kč zdarma.až 45.000,- Kč
  • Na 7 dní – 12 měsíců
  • Rychlé vyřízení
  • Společnost s historií
  • Variabilní splátky


BBPůjčka

Potřebujete si koupit novou věc hned a nechcete čekat až vám přijde výplata? Máte nečekaný výdaj a stačilo by vám jen pár tisíc? Řešením může být rychlá BBPůjčka. S touto půjčkou můžete vyřešit krátkodobý nedostatek financí.

Osobní BBPůjčky

U první půjčky je hodnota, kterou si můžete půjčit od 1 000 do 5 000 korun a postupně se navyšuje. Po zaplacení vám přijde emailem zpráva o tom, jaký limit půjčky máte dále k dispozici. Každá žádost je individuální a proto se posuzuje dle možností žadatele. Důležitým ukazatelem je platební morálka a to jak je přistupováno ke splácení předchozí půjčky.

Při zadávání částky ihned vidíte celkovou cenu včetně úroků. K dispozici jsou také obchodní podmínky a seznam poplatků, díky kterým máte přehled jaké pro vás plynou závazky a možné důsledky v případě, že tyto závazky plnit nebudete.

Rychlá půjčka až 45 000 Kč

Rozsah BBpůjčky je od 1 000 korun až po 45 000 Kč s volbou doby splatnosti od 7 dnů až po 3 měsíce u půjček do 10 000 Kč. U půjček do 20 000 Kč je doba splatnosti od 1 do 6 měsíců a u částek do 45 000 až jeden rok.

Podmínky BBPůjčky

  • věk minimálně 21 a maximálně 63 let
  • občanství ČR
  • bankovní účet na vaše jméno
  • stálý příjem, který musíte prokázat
  • nesmíte mít dluhy vůči jiným subjektům
  • nesmíte být v insolvenci

Vyřízení BBPůjčky

Vyřídit si můžete BBpůjčku pouze na webu, zaregistrováním a podáním on-line žádosti přes počítač. K správnému vyřízení musíte uvést pravdivé informace o vašem celém jménu, číslu mobilu a e-mailu. Tam obdržíte informace o stavu půjčky.

Během pracovní doby od 8 -16 hodiny je doba zpracování žádosti cca do hodiny, mimo tuto dobu trvá zpracování žádosti déle. Po schválení půjčky budete vyzváni k zaslání ověřovacího poplatku 1 Kč z vašeho účtu. Tímto se potvrdí vaše identita a obratem je na účet připsaná částka půjčky. Rychlost závisí na bance a mimobankovních převodech.

Ověření zaměstnání

Při posuzování žádosti je vždy kontrolován příjem a ten se ověřuje anonymně u zaměstnavatele. Své příjmy můžete také doložit výplatní páskou za poslední dva měsíce anebo potvrzením účtu, kde vám chodí pravidelně výplata.


Publikováno 3.12.2017


Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.