online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Česká spořitelna
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Česká spořitelna - Kód banky 0800

Česká spořitelna

Česká spořitelna je bankovní instituce s bohatou historií, která sahá až do roku 1825. Tehdy zahájila svou činnost Spořitelna česká, která byla nejstarší právní zástupce České spořitelny. V roce 1992 na ni navázala Česká spořitelna v podobě akciové společnosti. Od roku 2000 je instituce součástí finanční skupiny Erste Group, která patří mezi přední poskytovatele finančních služeb ve většině zemí střední a východní Evropy. Česká spořitelna byla sedmkrát po sobě zvolena jako Banka roku. Všechny tyto skutečnosti svědčí o jejím velice silném postavení na českém finančním trhu.


Banka pro všechny

Česká spořitelna nabízí produkty jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatele, firmy a jiné instituce V nabídce produktů a služeb od České spořitelny nalezneme řadu standardních základních i doplňkových finančních programů. Na své si zde přijdou jak fyzické osoby, tak i osoby právnické. Banka se zaměřuje na obě skupiny stejně, takže pro každou z nich připravuje kvalitní a aktuální finanční produkty a programy.
Česká spořitelna půjčky

Oblíbeným produktem jsou půjčky České spořitelny, které jsou určeny občanům. Česká spořitelna půjčky nabízí v rozmezí 20.000 - 600.000 Kč bez ručitele a bez udání důvodu účelu. Česká spořitelna půjčky kalkulačka je online nástroj pro výpočet výše splátky a úroku.

Pro občany

Česká spořitelna se věnuje veškerým skupinám obyvatelstva. Kromě lidí aktivně výdělečně činných využívají její služby i studenti nebo důchodci. Samozřejmostí jsou služby jako zavedení a vedení účtu, platby, půjčky a úvěry, také spoření, investování nebo pojištění. Jednotlivých produktů je celá řada, je zajištěna tedy zcela jistě široká spokojenost. Veškeré služby lze dnes již pochopitelně také i u České spořitelny sledovat a ovládat pomocí propracovaného a bezpečného internetového bankovnictví. Z půjček uveďme například Půjčku bez papírů.

Pro podnikatele

Všechny standardní finanční programy a služby jsou poskytovány rovněž i právnickým osobám. Tyto produkty jsou vhodně upraveny tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám podnikatelů a byly tak pro ně co nejpřínosnější a nejefektivnější. V této oblasti jsou vždy pro každou konkrétní instituci, či právnickou osobu v seznamu služeb nabídnuty vždy takové produkty, které se pro tuto specifickou skupinu nejlépe hodí.

Vysoké pokrytí poboček

Česká spořitelna se může pochlubit vysokou frekvencí poboček, prakticky v každém městě je vám tak k dispozici místo, kde se můžete informovat na veškeré činnosti a případně sjednat jakýkoliv produkt.


Kontakt

Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4
Telefon 261 071 111
Fax 261 073 032
Kód banky 0800
SWIFT GIBA CZ PX
www.csas.cz


Publikováno 25.2.2012

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.