online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Emma's credit - Rychlá půjčka

Půjčka Emma's credit nabízí až 12 000 Kč na cokoliv. Rychlá půjčka až na 45 dní se snadnou online žádostí.


Rychlá nebankovní půjčka, která funguje na automatické platformě. Automatický systém zpracuje žádost velice rychle a za pár minut se dozvíte odpověď.až 12.000,- Kč
  • Nepotřebujete ručitele
  • Rychlé vyřízení
  • Sleva na první půjčku
  • Možné prodloužení


Emma's credit

Emma's credit pře výplatou

Potřebujete půjčit rychle jen pár stovek do výplaty a nechcete dokládat, na co jste finance použili? Peníze můžete získat díky rychlé půjčce. Snadné a rychlé řešení, tak aby jste ušetřili čas, nabízí nebankovní společnost Emma's credit.

Emma's credit funguje na automatické platformě, která poskytuje krátkodobé finanční prostředky okamžitě - půjčku před výplatou a děje se tak prostřednictvím krátké, jednoduché a bezpečné online žádosti. Tento systém lze využívat kdykoliv 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. O výsledku se dovíte okamžitě. Není nutné nikam chodit, dlouhé minuty telefonovat, ani jednat s operátory. Po schválení půjčky můžete čekat finanční prostředky na svém účtu do 30 minut během pracovní doby, mimo tuto dobu dorazí peníze do následující pracovního dne.

Žádosti online

Noví klienti mohou žádat částku od 500 – 3 000 Kč na dobu 1–30 dnů. V případě bezproblémového splacení se částka zvyšuje až na 12 000 Kč a zároveň se prodlouží i doba splatnosti na 45 dnů. Požádat lze bez problémů online nastavením částky a doby splatnosti. Ihned se vám zobrazí také plná výše splátek, bez dalších skrytých poplatků. Po odkliknutí budete vyzvání o doplnění několika podrobnosti o vás, tak aby systém správně vyhodnotil vaši žádost.

U vyřízení půjčky Emma's credit musíte mít:

  • občanský průkaz a další doklad totožnosti (pas, rodný list, řidičský průkaz)
  • doklad o příjmu
  • mobilní telefon
  • email
  • číslo bankovního konta (výpis z účtu jako doklad, že je účet váš)


Po odeslání žádosti, kterou naleznete na stránkách poskytovatele, a doložení všech výše zmíněných náležitostí už stačí vyčkat na odpověď. Automatický systém zpracuje žádost velice rychle a za pár minut se dozvíte odpověď. V případě schválení musíte ověřit vaši emailovou adresu a bankovní účet a teprve pak vám budou peníze zaslány na tento účet. Splacení půjčky provedete zasláním dlužné částky v den splacení na účet.

Prodloužení splatnosti

Jelikož se doba půjčky pohybuje do 30 dnů, může to pro někoho znamenat problém se splacením v řádném termínu. Emmascredit se snaží svým klientům nabídnout řešení a to v podobě prodloužení splatnosti. Stačí zaplatit nahromaděný úrok a také poplatek za prodloužení. Pokud by ani to nepomohlo, je nutné kontaktovat zákaznický servis a domluvit se na řešení tohoto problému.

Berte na vědomí, že krátkodobé půjčky slouží hlavně k pokrytí neočekávaných výdajů a neměly by se stát pravidelností v případě, kdy potřebujete peníze na méně důležité věci nebo záležitosti, které počkají do doby, než vám přijde výplata.


Publikováno 30.9.2017


Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.