online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
mBank - Kód banky 6210

Společnost mBank vstoupila na český finanční trh teprve v roce 2007. Jedná se o otevřenou a transparentní banku, která stojí o názory a připomínky všech lidí, převážně potom primárně jejich klientů. mBank nabízí naprostou většinu standardních finančních produktů a služeb, které jsou na území České republiky denně hojně využívané jak fyzickými osobami, tak i firemními subjekty.


Nabídka služeb společnosti mBank pro soukromou klientelu

Společnost mBank poskytuje pro soukromou klientelu širokou základnu standardních finančních programů a služeb. Jedná se především o zřízení a kompletní správu mKonta, dále potom velice významný a oblíbený program mSpoření. Samozřejmostí jsou rovněž produkty půjčky a hypotéky pojmenované, jak již bývá u mBank zvykem, mPůjčka a mHypotéka. Prostřednictvím finančních služeb mBanky je také možno velice jednoduše nakupovat na internetu. Vzhledem k tomu, že se jedná o moderní bankovní společnost, jsou všem klientům k dispozici služby internetového bankovnictví, které vám ušetří čas i námahu.


mBank se věnuje i firemním financím

I pro právnické osoby v podobě menších a středních firem má mBank dostatek finančních produktů. Velice výhodnou možností je komplexní správa veškerých finančních prostředků, které mBank firemní klientele poskytuje. Jedná se zpravidla o spořící a podnikatelský účet, které disponují všemi důležitými parametry a vlastnostmi. Díky modernímu internetovému bankovnictví máte kdykoliv a kdekoliv přehled o vašich firemních finančních prostředcích.

Kde se nachází obchodní centra mBank

Protože je mBank poměrně novou bankou na českém trhu, nemá prozatím své obchodní zastoupení úplně v každém městě. Avšak již nyní jsou pobočky mBank rozšířeny rovnoměrně ve většině větších měst v České republice a na dalších pobočkách se neustále pracuje. Kromě obchodních center banka nabízí také kiosky, kde je možno najít vždy pomoc a radu v případě jakéhokoliv problému, dotazu nebo žádosti o zřízení konkrétního produktu či služby.


Kontakt

BRE Bank S.A., organizační složka podniku
Nile House
Karolinská 654/2
186 00 Praha 8
Kód banky: 6210
www.mbank.cz


Publikováno 26.2.2012

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.