online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Půjčky bez poplatku
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Půjčky bez poplatku

Půjčky bez poplatku jsou velmi vhodným finančním nástrojem pro klienty, kteří aktuálně nemají prostředky na hrazení jakékoliv částky. Díky vyřízení bez poplatku má tak možnost žadatel řešit splácení a veškeré výdaje až následně po tom, co obdrží půjčku od dané instituce.


Vyřízení půjčky bez poplatku

Půjčka bez poplatku je rámcově velmi snadná. Hlavními instituce, které se tímto produktem zabývají, jsou nebankovní instituce. I v bankovním sektoru je možné na některé půjčky bez poplatku narazit, avšak jde spíše o výjimky. Nebankovní instituce jsou krejtotiž právě na klienty s nízkými příjmy, kteří si nemohou dovolit ihned platit poplatek, spíše zaměřeny. Samotné vyřízení půjčky bez poplatku je provedeno prakticky při jediné schůzce. Předáním a ověřením dokumentů. Vše velmi snadno a rychle. Půjčky bez poplatku tak jsou velmi žádané a využívané.
Rychlá žádost i peníze

Řada institucí navíc ke zrychlení celého procesu přidává možnost zažádat o půjčku bez poplatku pomocí internetu či telefonu. Všechny údaje jsou společnosti v žádosti předány, ta je zpracuje, vyhodnotí a následně půjčku poskytne. Na pobočce se pak pouze podepíše smlouva. Ještě snadnější variantou pak je zaslání smlouvy na adresu žadatele, její podepsání a odeslání zpět. Člověk se tak vyhne zbytečným frontám v pobočkách, které půjčky poskytují. Podmínky si v klidu pročte z domova a bez nějakého nátlaku si vše promyslí a následně může podepsat. Tato forma spolupráce zažívá na našem trhu relativně velký boom, jelikož mnoho lidí nechce trávit čas na pobočce a raději si vše pročtou v klidu doma. Na druhou stranu tento přístup sebou nese časové hledisko, jelikož vyřízení takové půjčky se zpožďuje o několik dní kvůli posílání dokumentů poštou. Pokud tedy člověk chce peníze rychle, nejsnazší je vyřídit věc osobně a ihned mít peníze k dispozici.

Kreditka s bezúročným obdobím

Za zvážení jistě stojí taky využití kreditní karty, která poskytuje poměrně zajímavé bezúročné období cca 55 dní podle vydavatele. Pokud splatíte deficit v této lhůtě, nebudou se Vám počítat úroky.


Publikováno 2.9.2013

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.