online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Rychlá půjčka
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Rychlá půjčka ihned na účet online

Snad každý už se ocitl v situaci, kdy řešil nedostatek peněz. Stačí, aby jste zaplatili navíc za školní pomůcky nebo vám přijde nečekaná faktura a problém je na světe. Pokud nemáte dostatečnou finanční rezervu a nešetřili jste se na horší časy, můžete přemýšlet o rychlé půjčce.

Pokud potřebujete získat peníze rychle, máte několik možností. Nejjednodušším řešením je půjčit si od rodiny anebo od kamarádů, ale můžete riskovat dobré přátelství anebo to, že si zničíte dobré vztahy.

Peníze ihned na účet

Pokud vlastníte účet, kde lze čerpat do mínusu, je to dobrá volba. Problém se penězi může vyřešit také kreditní karta. S tou lze čerpat ihned v rámci kreditního limitu a pak vše zaplatit najednou. Je nutné zaplatit v termínu tak, aby zbytečně naskakovaly penále z prodlení za každý den. Dalším řešením může být rychlá půjčka, neboli mikropůjčka.Mikropůjčka

Mikropůjčka je druh tzv. půjčky před výplatou, kde si lze půjčit jen několik tisíc na jeden měsíc. Tyto mikropůjčky jsou oblíbené hlavně pro své rychlé vyřízení a okamžitý převod peněžních prostředků po schválení na účet.

Poskytovatelé mikropůjček jsou nebankovní instituce a společností, které tyto půjčky v České republice nabízí, jsou desítky. Každá společnost má nastaveny své podmínky pro splnění a vyřízení půjčky a také sankce, které by mohly následovat v případě, kdy klient půjčku nesplatí včas.

Jakou rychlou půjčku zvolit?

Pokud se pro rychlou půjčku rozhodnete, je dobré důkladně si vybírat. Nabídka mikroúvěrů se může značně lišit. V těchto případech vám porovnávací hodnota RPSN moc nevypoví, jelikož se její hodnota díky tomu, že je to půjčka na měsíc, pohybuje v řádu stovek nebo tisíc procent.

Je důležité si dobře přečíst smlouvu – a hlavně odstavce, kde se mluví o sankcích za prodlení anebo o poplatcích za prodloužení splatnosti půjčky. Především si dejte pozor, pokud se ve smlouvě objeví odstavec, kde je zmíněna rozhodčí doložka. V případě, kdy nebudete půjčku splácet může rozhodce, kterým může být kdokoli, o případu rozhodnout mimosoudně. V podstatě se staví do role soudce a může navrhnout třeba exekuci. Takovou smlouvu nikdy nepodepisujte.


Publikováno 29.9.2017


Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.