online žádost

OnlineŽádosti.cz > Pojištění > Povinné ručení
  Pojištění online:

Nejlevnější povinné ručení porovnání online

Ušetřete až několik tisíc ročně za povinné ručení a pojistěte své vozidlo či motocykl online! Nabízíme online sjednání povinného ručení vozidel. Nejlevnější povinné ručení sjednáte pouze přes internet. Neplaťtě víc, než je opravdu nutné.

Povinné ručení porovnání

Pomocí inteligentního srovnání povinného ručení Vám systém seřadí nabídky všech pojišťoven do přehledné tabulky. Dostanete tak nejvýhodnější nabídku přímo na míru. Zohledňnovány jsou nesčetné parametry včetně bonusů a akčních nabídek.

Potřeba obíhat všechny pojišťovny a zjisšťovat nejlevnější nabídku je dnes už naštěsí minulostí. Díky internetu je porovnání nabídek otázkou několika sekund. Jednoduché zavření přes internet Vám přinese usporu času a peněz.

Povinné ručení snadno a rychle

Získejte nejvýhodnější nabídku povinného ručení během několika okamžiků. Využijte naší kalkulačku a neztrácejte čas běháním po pojišťovnách. Povinné ručení srovnání je opravdu rychlé a jednoduché.

Úspora, kterou díky online povinnému ručení můžete dosáhnout je až 60 procent.

Výhodnější sazby online

Díky množství uzavřených pojistek online jsou sazby povinného ručení nižší než při sjednání klasickou cestou. Neplaťte víc než je třeba a spočítejte si hned teď kolik ušetříte. Využijte naši kalkulačku povinného ručení a zjistěte si, zda se Vám vyplatí změna pojišťovny. Okamžitě se dozvíte, kolik nyní přeplácíte navíc. Sjednat nejlevnější povinné ručení online zde.

Povinné ručení se slevou

Sledujte pravidelné akce a slevy na sjednání povinného ručení online. Věrnost se vyplatí.

  Pojišťovny:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný web na finanční produkty.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2017 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě