online žádost
Půjčka na účet
Až 4500 Kč do 10 minut
Nejschvalovanější půjčka
Také bez registru a příjmu
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost!
OnlineŽádosti.cz > Hypotéka
  Hypotéka online:
  Finanční instituce:
  Infoservis:

Hypotéka online

Plánujete pořídit si vlastní byt, dům, pozemek nebo jakoukoliv další nemovitost? Nevíte jak nejlépe vyřešit financování? S naší hypotékou online vše vyřešíme za Vás.

Najdeme Vám nejlevnější hypotéku

Nechcete obíhat banky a shánět nejlevnější hypotéku? My to uděláme ZDARMA za Vás a vyjednáme ještě lepší podmínky. Zažádejte si o hypotéku zde

Hypotéka po webu

Využijte snadné a rychlé možnosti jak sjednat hypotéku přímo z Vašeho počítače z domova či kanceláře. Online hypotéka po webu Vám ušetří peníze i čas. Stačí jen vyplnit online žádost.
Co je to hypotéka?

hypotéky

Hypotéka (neboli hypoteční úvěr) je půjčka, kterou poskytují banky nebo nebankovní společnosti a je účelově vázána k pořízení, případně rekonstrukci nemovitosti k bydlení. Hypotékou lze financovat i nákup pozemku určeného k výstavbě rodinného domu. Podstatným znakem je zřízení zástavního práva k nemovitosti.

Toto zástavní právo slouží k zajištění úvěru. Pokud nastanou dlouhodobé problémy se splácením hypotéky, věřitel je oprávně nemovitost prodat a z utržených prostředků uspokojit svou pohledávku.

Hypotéky do X procent

Hypotéku lze čerpat do určitého procenta tržní (nikoliv kupní) ceny nemovitosti. Tržní cenu stanoví odhadce. Většinou se setkáváme s hypotékou do 85% tržní ceny nemovitosti. Vyjímkou ale není ani hypotéka 100%. Zde platí, že méně procentní hypotéku zvolíme, tím nižší je úroková sazba.

Americká hypotéka

Americká hypotéka je specifická forma hypotéky, kdy peníze nemusí být použity na nákup nemovitosti, ale lze je použít bezúčelově. Úroková sazba je pak o něco vyšší než u běžné hypotéky. Nabízíme 2 americké hypotéky:hypotéky

Fixace

Fixace znamená "zmražení" podmínek na stanovenou dobu. Fixace může být 1 rok, 5 let, nebo i 20 let. Čím delší, tím vyšší úroková sazba. Po uplynutí doby fixace lze hypotéku zcela nebo částečně doplatit. Následně je stanovena nová úroková sazba, podle aktuálních podmínek na trhu.

  Infobox:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný web na online sjednávání půjček, úvěrů, hypoték, pojištění a dalších finančních produktů. Online sjednáním přes internet lze ušetřit a zároveň dosáhnout lepší ceny jednotlivých produktů.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2016 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě