online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Půjčka bez doložení příjmu
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Půjčka bez doložení příjmu

Řešení pro všechny žadatele, kteří jsou aktuálně v situaci, kdy nemohou zcela dokládat své přijmy. Půjčka bez doložení příjmu je půjčka, která toto dokladování nevyžaduje. Máte problematické příjmy, nebo složitě dokladovatelné? Žádali jste o již půjčku? Pak jistě víte, že u klasických poskytovatelů je získat půjčku velmi obtížné. Půjčka bez příjmu je řešením. Rozhodujícím kritériem pro schválené půjčky je pro každého poskytovatele posouzení Vaší úvěruschopnosti. Pokud jste schopni splácet, půjčka Vám může být schválena.

Půjčky bez příjmu mají řadu výhod

Nejsilnějším argumentem pro je fakt, že nemusíte dokládat příjmy, tuto možnost ocení jistě podnikatelé a OSVČ, kteří díky účetním operacím mají mínusové daňové přiznání a nejsou schopni doložit svůj příjem. Mezi další výhody, které půjčka nabízí je její dostupnost, minimální nároky na žadatele, vysoké procento schválených žádostí a především rychlost, s jakou obdržíte peníze.Nevýhodou půjčky bez prokazování příjmu je vyšší úrok

Díky skutečnosti, že se jedná o půjčky bez prokazování příjmu, které jsou schvalovány většímu počtu žadatelů, musí poskytovatelé kompenzovat riziko nesplácení. Proto očekávejte vyšší úrokovou sazbu, než například u bankovních půjček. Vždy ale posuzují bonitu. Nemusí to být vždy podínkou, některé půjčky bez doložení příjmu jsou i bankovní. Tam stačí místo doložení příjmu například jen ukázat výpis z běžného účtu.

Peníze bez registru?

Nahlížení do registru dlužníků může odhalit Vaše minulé zaváhání se plácením dřívějších závazků. U bank toto může být problém k získání půjčky, nebankovní poskytovatelé tyto přestupky mohou tolerovat a poskytnout půjčku bez registru, pokud Vaše celková schopnost splácet je v pořádku.

Půjčky bez příjmu Půjčkomat

Jednou z půjček, kde není vyžadováno doložení příjmu je půjčkomat. K doložení příjmu budete vyzvání pouze v případě, že máte problémy se splácením stávajících půjček. Jedná se o jednu z prvních půjček toho druhu u nás.


Publikováno 24.5.2013


Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.