online žádost
Půjčka na účet
Až 4500 Kč do 10 minut
Nejschvalovanější půjčka
Také bez registru a příjmu
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost!
OnlineŽádosti.cz > Pojištění
  Pojištění online:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
  Nejoblíbenější půjčky:

Pojištění online

Neplaťte za pojištění víc než je opravdu třeba, porovnejte si online nabídky pojišťoven a sjednejte si to nejvýhodnější.


Využijte slev na online pojištění:

pojištění

Co je to pojištění?

Pojištění je ochrana před nenadálými událostmi. Pojištění samozřejmě nezabrání úrazu, autonehodě, nebo zničení nemovitosti, pomáhá však překlenout jejich následky finanční kompenzací.

Díky pojištění si pak můžeme pořídit nové auto, dům či získat peníze na živobytí během úrazu, kdy nejsme schopni chodit do práce. Pojištění prodávají pojišťovny. Každá pojišťovna má své vlastní pojistné podmínky, je tedy třeba záhodno vybrat si to pojištění, které je nejvhodnější. Porovnání pojištění je nejsnazší pomocí online porovnávače, který srovná nabídky jednotlivých pojišťoven během pár okamžiků a nabídne rovnou online sjednání pojištění.
Kterou pojišťovnu zvolit?

Každá pojišťovna nabízí své vlastní pojištění, za rozdílných podmínek. Různé typy pojištění můžou být výhodnější v odlišných pojišťovnách. Cestovní pojištění může být výhodnější jinde než třeba povinné ručení.

TIP: všechny pojišťovny v ČR naleznete zde

Typy pojištění

  Komerční pojišťovny:
  Zdravotní pojišťovny:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný web na online sjednávání půjček, úvěrů, hypoték, pojištění a dalších finančních produktů. Online sjednáním přes internet lze ušetřit a zároveň dosáhnout lepší ceny jednotlivých produktů.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2016 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě