online žádost
Půjčka na účet
Až 4500 Kč do 10 minut
Nejschvalovanější půjčka
Také bez registru a příjmu
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost!
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Nebankovní půjčky
  Nejoblíbenější půjčky:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Průchodná půjčka

Půjčka s vysokou průchodností od 10 až do 300 000 Kč až na 48 měsíců. Opimální varianta pro Vaši bonitu.

Žádejte online zde >>
10 až 300.00 Kč
  • až na 48 měsíců
  • Půjčky bez registru
  • Bez doložení příjmu
  • Velmi průchodná


ara půjčka

Nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu

Nebankovní půjčky jsou prakticky vše vyjma půjček od bank, tedy institucí s bankovní licencí. Všechny ostatní úvěrové produkty tedy můžeme zařadit pod pojem nebankovní půjčky. Každý asi hned vidí, že jde o velmi široký pojem. Poskytovatelé těchto půjček jsou zavedené nebankovní finanční domy, specializované instituce či soukromí investoři. Ti všichni na trhu nabízejí své prostředky jako půjčky.

Půjčky na trhu bez zástavy

Nebankovní sektor je tak velmi specifický. Můžete zde narazit na velmi dobrou, slušnou a věrohodnou instituci, ale i na firmičku, která chce pouze vydělat na neznalosti několika málo třeba i zoufalých lidí a pak již o ní nikdo neuslyší. Nejčastějšími klienty nebankovních institucí poskytující půjčky jsou lidé, kteří obvykle potřebují neúčelové prostředky v krátkém časovém horizontu. Jiným klientem pak může být ten, který má již nějaký záznam v registru nebo nemůže úplně vhodně doložit svůj trvalý příjem. Všem těmto pak vychází nebankovní sektor vstříc v podobě nejrůznějších nebankovních půjček.

Společnsoti kde opravdu půjčí

Nebankovní půjčka pro problémové klienty mají vyřízení velmi rychlé a snadné. Dva doklady totožnosti, podpis a smlouva je uzavřena. Peníze obvykle dostává klient obratem. Až sem je vždy vše v pořádku. Problémy nastávají, tedy pokud nastanou, při splácení. Řada institucí se v minulosti snažila uvádět ve smlouvách odstavce malým písmem, neinformovat klienta o sazbách a celkových nákladech či ho celkově nechala neinformovaného. Na takové společnosti pozor. Ze zákona totiž musí všechny tyto činnosti společnosti či investor učinit a dostatečně klienta informovat. Velké zavedené instituce s tím již dlouhou dobu problém nemají, ale drobní investoři půjčující pouze několik desítek tisíc korun několika lidem mohou mít praktiky zcela odlišné a smlouvy neprůstřelné, takže v případě soudního sporu o nepřiměřený úrok dlužník často prohrává.


  Půjčky pro:
Půjčky pro ženy na mateřské Půjčka pro důchodce Půjčka pro studenty
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný web na online sjednávání půjček, úvěrů, hypoték, pojištění a dalších finančních produktů. Online sjednáním přes internet lze ušetřit a zároveň dosáhnout lepší ceny jednotlivých produktů.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2016 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě