online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Nebankovní půjčky
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu

Nebankovní půjčky jsou prakticky vše vyjma půjček od bank, tedy institucí s bankovní licencí. Všechny ostatní úvěrové produkty tedy můžeme zařadit pod pojem nebankovní půjčky. Je nasnadě, že jde o velmi široký pojem. Poskytovatelé těchto půjček jsou zavedené nebankovní finanční domy, specializované instituce či soukromí investoři. Ti všichni na trhu nabízejí své prostředky jako půjčky.

Pozor na podvodníky

Nebankovní sektor je tak velmi specifický. Můžete zde narazit na solidní společnosti, ale také na nesolidní společnost, která chce pouze vydělat na neznalosti několika málo třeba i zoufalých lidí a pak již o ní nikdo neuslyší. Nejčastějšími klienty nebankovních institucí poskytující půjčky jsou lidé, kteří obvykle potřebují neúčelové prostředky v krátkém časovém horizontu. Jiným klientem pak může být ten, který má již nějaký záznam v registru nebo s problematickými příjmy. Všem těmto pak vychází nebankovní sektor vstříc v podobě nejrůznějších nebankovních půjček. Důležitým parametrem pro schválaní půjčky je posouzení Vaši schopnosti splácet.
Společnsoti vychazejí vstříct

Nebankovní půjčka mají vyřízení velmi rychlé a snadné. Peníze obvykle dostává klient obratem po schválení půjčky. Až sem je vždy vše v pořádku. Problémy nastávají, tedy pokud nastanou, při splácení. Řada institucí se v minulosti snažila uvádět ve smlouvách odstavce malým písmem, neinformovat klienta o sazbách a celkových nákladech či ho celkově nechala neinformovaného. Na takové společnosti pozor. Ze zákona totiž musí všechny tyto činnosti společnosti či investor učinit a dostatečně klienta informovat. Velké zavedené instituce s tím již dlouhou dobu problém nemají, ale drobní investoři půjčující pouze několik desítek tisíc korun mohou mít praktiky zcela odlišné a smlouvy neprůstřelné, takže v případě soudního sporu o nepřiměřený úrok dlužník často prohrává.


Publikováno 21.3.2012

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.