online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Půjčka před výplatou
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Půjčka před výplatou - První zdarma

Půjčka před výplatou je velmi rychlá krátkodobá půjčka obvykle na několik dní, většinou na období až 30 dní. U některých půjček lze prodloužit splatnost o dalších 30 dní. Půjčka před výplatou je poskytována od několika set korun až po 10000 Kč. Pokud žádáte poprvé, je částka omezena podle poskytovatele na 1000 Kč, 20000 Kč nebo 5000 Kč. Pokud první půjčku řádně splatíte, druhá půjčka je možná již vě větší výši.

Peníze rychle do výplaty

K získání půjčky je většinou zapotřebí registrace a následně vyplnit žádost o půjčku. Půjčka je schvalována většině žadatelé ve výši 5000 až 15000 Kč s odpovídající bonitou. Většina poskytovatelů vyžaduje také ověření bankovního účtu. Toto probíhá tak, že odešlete z Vašeho účtu na jeden z účtů poskytovatele symbolickou 1 korunu. Vzhledem k tomu, že poskytovatelé disponují účty ve většině bank, transakce je otázkou minut. Půjčka před výplatou přináší ještě větší schvalovatelnost a rychlost. Půjčka před výplatou 15000 novinka, která zvyšuje limit pro možnou částku, kterou si lze půjčit.

Obrovskou výhodou je značná rychlost půjčky, kterou můžete získat za pár minut a je k dispozici také o víkendu.Schválení půjčky

Půjčky před výplatou se vyznačují minimálními nároky, většinou nemusíte nic dokladovat, je to půjčka bez registru a bez doložení příjmu a vše vyřídíte přes počítač či telefon bez nutnosti schůzky. Podstatné je to, zda je ve vašich silách splácení půjčené částky. Schválení půjčky probíhá obratem po odeslání žádosti a bez prodlení jsou zaslány na Váš účet. O schválení půjčky jste informování sms zprávou, nebo emailem. Transakce je otázkou minut, takže paníze z půjčky před výplatou obdržíte na účet ihned.

Půjčka před výplatou první zdarma

Vítanou novinkou je akční nabídka na půjčku zdarma některých poskytovatelů určenou všem, kteří žádají o půjčku poprvé. Podmínkou je samozřejmě bezproblémové splacení a již zmíněné první čerpání. Je tedy jen pro nové klienty, kteří pak fakticky vrátí jen takovou částku, kterou si půjčili.


Publikováno 18.8.2014

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.