online žádost
Půjčka na účet
Až 4500 Kč do 10 minut
Nejschvalovanější půjčka
Také bez registru a příjmu
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost!
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Půjčka před výplatou
  Půjčky před výplatou:
  Nejoblíbenější půjčky:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
TIP: Nejdostupnější půjčku do výplaty žádejte zde


Půjčka před výplatou do 15000 Kč

Půjčka před výplatou je velmi rychlá krátkodobá půjčka obvykle na několik dní, většinou na období až 30 dní. U některých půjček lze prodloužit splatnost o dalších 30 dní. Půjčka před výplatou je poskytována od několika set korun až po 10000 Kč. Pokud žádáte poprvé, je částka omezena podle poskytovatele na 1000 Kč, 20000 Kč nebo 5000 Kč. Pokud první půjčku řádně splatíte, druhá půjčka je možná již vě větší výši.

Peníze rychle i o víkendu

K získání půjčky je většinou zapotřebí registrace a následně vyplnit žádost o půjčku. Půjčka je schvalována téměř každému ve výši 5000 až 15000 Kč. Většina poskytovatelů vyžaduje také ověření bankovního účtu. Toto probíhá tak, že odešlete z Vašeho účtu na jeden z účtů poskytovatele symbolickou 1 korunu. Vzhledem k tomu, že poskytovatelé disponují účty ve většině bank, transakce je otázkou minut. Půjčka před výplatou každému 5000 přináší ještě větší schvalovatelnost a rychlost. Půjčka před výplatou 15000 novinka, která zvyšuje limit pro možnou částku, kterou si lze půjčit.

Obrovskou výhodou je značná rychlost půjčky, kterou můžete získat za pár minut a je k dispozici také o víkendu.

Schválení půjčky

Půjčky před výplatou se vyznačují minimálními nároky, většinou nemusíte nic dokladovat, je to půjčka bez registru a bez doložení příjmu a vše vyřídíte přes počítač či telefon bez nutnosti schůzky. Schválení půjčky probíhá obratem po odeslání žádosti a bez prodlení jsou zaslány na Váš účet. O schválení půjčky jste informování sms zprávou, nebo emailem. Transakce je otázkou minut, takže paníze z půjčky před výplatou obdržíte na účet ihned.


Půjčka před výplatou první zdarma

Vítanou novinkou je akční nabídka na půjčku zdarma některých poskytovatelů určenou všem, kteří žádají o půjčku poprvé. Podmínkou je samozřejmě bezproblémové splacení a již zmíněné první čerpání. Je tedy jen pro nové klienty, kteří pak fakticky vrátí jen takovou částku, kterou si půjčili.
  Půjčky pro:
Půjčky pro ženy na mateřské Půjčka pro důchodce Půjčka pro studenty
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný web na online sjednávání půjček, úvěrů, hypoték, pojištění a dalších finančních produktů. Online sjednáním přes internet lze ušetřit a zároveň dosáhnout lepší ceny jednotlivých produktů.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2016 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě