online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Půjčky bez registru a Solusu a zástavy
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Půjčky bez registru ihned

Všem, kteří mají záznam registru dlužníků Solus, jsou určeny půjčky bez registru. Záznam v registru Solus je poměrně vážnou překážkou k získání půjčky u bank a řady nebankovních společností, neboť znamená, že jste se dopustili prohřešku proti řádnému splácení svého dluhu, což je přítěž k získání další půjčky. Existuje však několik variant s poměrně vysokou šancí na schválení, jak získat půjčku bez registru.

Půjčka před výplatou bez registru

Poměrně snadnou a dostupnou variantou jak získat půjčku bez registru je půjčka před výplatou. U vybraných půjček nerozhoduje ani doložení příjmu a odpadají další komplikace, tak jak je vyžadují například banky. Jedná se o velmi rychlou půjčku, kterou můžete mít na účtu již za 15 minut. Její výše bývá omezena do 10000 Kč a splatnost na 30 až 45 dní s možností prodloužení.Potřebujete větší půjčku bez registru?

Půjčky bez registru do 300 000 Kč nabízí ARA půjčka, pokud můžete splácet. Další variantou jak si půjčit větší sumu peněz je půjčka se zástavou, známá též jako americká hypotéka. Zde však počítejte s komplikací, kterou je nutnost zajistit Vaši půjčku zástavním právem k nemovitosti. Výhodou pak je poměrně nízká úroková sazba a větší tolerance na výši Vašich příjmů. Půjčky bez registru jsou snadnou a výhodnou volbou, pokud máte čím ručit.

Solus registr dlužníků

Zájmové nebankovní sdružení Solus, je instituce, která provozuje databázi informací o lidech, kteří mají problémy se splácením svých půjček. Pokud se opozdíte se splátkou, nebo přestanete splácet úplně, budete mít negativní záznam v tomto registru. Mimo Solus existují také bankovní registry, jako například CBCB bankovní registr.
Registr je překážkou, ne však neřešitelnou

Je důležité si uvědomit, že záznam v registru je komplikací pro získání půjčky. Není však vyloučeno že půjčku nedostanete. Poskytovatele prověří Vaši schopnost splácet a to je zásadní kritérium pro schválení půjčky.


Publikováno 1.9.2013

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.