online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Konsolidace půjček
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Konsolidace půjček, sloučení a refinancování půjček

Konsolidace je sloučení

Konsolidace půjček je spojení více stávajících půjček do jedné výhodnější pro klienta. Fakticky jde o okamžité splacení aktuálních půjček půjčkou jedinou novou s možností získat dodatečnou půjčkunacokoliv. Pro konsolidaci půjček nepotřebujete ručitele ani zástavu. Konsolidovat můžete své půjčky a dluhy, které splácíte jiným společnostem. Jako například kontokorenty, kreditní karty, půjčky, úvěry, které pravidelně měsíčně splácíte. Jiný název je také refinancování půjček. Doba splácení pro konsolidovanou půjčku je až 120 měsíců. Celkový součet nesplacených částí půjčky musí být v rozmezí 20 000 až 800 000 Kč. Konsolidace půjček Vám také nabízí skvělou možnost získat dodatečnou půjčku. Sloučení půjček je užitečný krok, který Vám ušetří peníze,.

Konsolidace půjček Air bank

Konsolidace půjček u Air bank je výhodný produkt na trhu bez poplatku.


RePůjčka Equa Bank zlevní Vaši stávající půjčku

Vyměnit svou nynější drahou a nevýhodnou půjčku za mnohem výhodnější nabízí RePůjčka. Garantuje snížení stávající úrokové sazby s možností půjčit si další peníze navíc.


Bankovní i nebankovní produkty

Konsolidace půjček nabízejí jak bankovní, tak i nebankovní instituce. Často jde o možnosti snížení platby, lepší úrokové sazby či pouze ulehčení administrativy. Konsolidace půjček představuje zkvalitnění administrace půjček, lepší kontrolu nad dluhy, úsporu nákladů a tím pádem ulehčení rodinnému rozpočtu. V České republice a i v západních zemích obecně je v současnosti trendem si na život půjčovat. Cizí peníze jsou fakticky nejlevnějším zdrojem financování. Do jaké míry je ale zadlužování zdravé, a kdy už se jedná o hazard často lidé ani sami u svých půjček neví.

Refinancování půjček = plaťe méně

Rodiny se často dostávají do finančních problémů, které řeší půjčkou. A splácení této půjčky následně vyřeší další půjčkou a tak podobně. Narůstá tím tlak na rodinu, nutnost sledovat více půjček najednou a při každém posílání peněz věřitelské společnosti platit poplatky za převod, stálý příkaz a podobně. Zbytečné náklady navíc. To vše konsolidace půjček omezí. Navíc při velkém počtu souběžných půjček může dojít velmi snadno k problémům díky špatně zadanému variabilnímu symbolu, opoždění platby či prohození nějakých údajů u půjček navzájem.

Konsolidujte a šetřete každý měsíc

Obvykle se to člověk dozví až s několika měsíčním zpožděním a to již je pozdě. Penále narostlo, poplatky se zvýšily a nyní je nutné zaplatit podstatně více než původně. Proto je zde konsolidace, které všechny současné půjčky dokáže spojit v jedinou a tím pádem ušetřit jak na transakčních nákladech, které představují jednotlivé příkazy, chození do banky a nejrůznější poplatky, tak i snížení rizika z nesplacení, jelikož člověk hlídá pouze jednu půjčku a jedno platbu, kterou si navíc při sjednání konsolidace může rozvrhnout na delší období, čímž mu je umožněno splácet měsíčně menší částku, než kterou platil z několika půjček. Refinancování půjček se vždy vyplatí.

Reagujte na změnu své situace konsolidací půjček a refinancujte

Konsolidaci často použijí i osoby, u kterých proběhla změna na příjmové či výdajové straně rozpočtu. Konsolidací půjčky si totiž znovu nastaví parametry půjčky dle aktuálního stavu.


Publikováno 20.4.2013

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.