online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Peníze na klik
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Peníze na klik od České spořitelny

Peníze na klik


Rychlá půjčka od České spořitelny s názvem Peníze na klik je koncipována jako rezerva k běžnému účtu, která je k dispozici snadno a rychle.


Snadné opakované čerpání kdykoliv.

až 50.000,- Kč
  • Bankovní půjčka
  • Opakované čerpání
  • Snadná a dostupná


Peníze na klik snadno a rychle

Jak vyřešit problém s penězi, když přijde nedoplatek za energie nebo se porouchá lednička a na účtu se blíží nula? Pro klienty České spořitelny je zde novinka v podobě rychlé půjčky s názvem Půjčka na klik.

Jsou to vlastně peníze navíc k běžnému účtu, připraveny jako rezerva. To kdy je začnete čerpat je čistě na vás. Stačí si tuto půjčku vyřídit a máte jistotu finanční rezervy. Peníze si tak můžete převádět na svůj účet opakovaně kdykoliv, a to rychle bez další administrativy a papírování.

Půjčka na klik – jak na to

Vyřízení je snadné pro všechny - ti kteří preferují osobní kontakt mohou půjčku vyřídit na pobočce a kdo chce ušetřit čas může si sjednat půjčku v internetovém bankovnictví. Po vyřízení a podepsání smlouvy si můžete půjčovat opakovaně, rychle jedním klikem. Zřízení a vedení účtu je zdarma. Rychlá půjčka je dostupná a snadná.

Peníze se můžete převádět z úvěrového účtu na svůj kdykoliv podle svých potřeb a možnosti splácení. Částka kterou si můžete půjčit se pohybuje od 5 000 do 50 000 Kč.

Čerpání dle potřeby

Na účtu jsou peníze pro vás k dispozici stále. Splácet začnete až po převodu na osobní účet a za tento převod zaplatíte jednorázový poplatek 50 Kč. Kdykoliv můžete půjčku zdarma splatit celou nebo zaplatit více než je uvedeno ve smlouvě.

Půjčení bez starostí

S pojištěním vyčerpané částky máte jistotu, že v případě nemoci nebo ztráty zaměstnání budete schopni celou půjčku zaplatit i v době, kdy nebudete mít pravidelný příjem.Publikováno 15.9.2017
Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.