online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádost.cz > Půjčky > Bankovní půjčka
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Bankovní půjčka

Banky v porovnání s nebankovním sektorem nabízejí relativně nižší úrok. Banky jsou schopny velmi vhodně a promptně nabízet produkty přímo na míru dle požadavků klientů. Tato půjčka patří k nejméně rizikovým.


Banky v současnosti nabízejí svým klientům širokou paletu služeb. V současné době je velmi oblíbeným životním stylem „život na dluh“ a tomu také banky přizpůsobují svou nabídku. Rozmanité možnosti úvěrů a půjček pokrývají prakticky veškerou poptávku. Díky veřejným průzkumům a vlastnímu sledování tak vhodně reagují na akutní potřeby jednotlivých firem či lidí. Nízký úrok bankovních půjček je vykoupen složitou administrativou, nutnou bezúhonností a čistým záznamem v registru dlužníků. Jedině pak je možné půjčku od banky bez problémů získat a využít všech výhod, které právě bankovní půjčky nabízejí.
Sazby půjček

Jak již bylo řešeno jsou úrokové sazby relativně nižší než u srovnatelných produktů v nebankovním sektoru. Důležité je si však uvědomit, že úroková sazba není všechno. Banky si účtují celou řadu poplatků za vedení účtu, výpisy z účtu, poplatek za vyřízení, za splacení, poplatek za různé příkazy a podobně. Proto je vždy nutné sledovat u bankovních půjček nejenom úrokovou sazbu, ale kompletní RPSN, která nám prozradí velikost částky, kterou skutečně navíc za půjčku zaplatíme.

Vlastnosti bankovních půjček

Bankovní půjčky jsou v mnoha ohledech velmi specifické. jedné se o nutnost řádného splácení. Banky nemají rády klienty, kteří se opožďují se svou platbou. Často k nim pak přistupují jako k velice riskantním a problémovým klientům. Vymáhání prostředků totiž stojí banky prostředky navíc, které nechce vynakládat. Proto banky podstatně více prověřují své klienty ještě před tím, než vůbec jakoukoliv půjčku poskytnou. Je nutné doložit příjmy, výdaje, prokázat dostatečnou bonitu, doložit stálost zaměstnání a jeho perspektivu, často je vyžadován i prokázání účelu půjčky a jejího využití. To vše musí ještě před uzavřením půjčky proběhnout, aby banka byla spokojená a půjčku bylo možné uzavřít.


Publikováno 26.6.2014

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.