online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Citibank

Citibank - tradiční celosvětová banka

Citibank je významná bankovní instituce, která působí mimo jiné také na území České republiky a to již více než 16 let. Dosud bylo otevřeno jedenáct tuzemských poboček. Citibank neustále vybírá a proškoluje další pracovníky. Spolupracuje s největšími firmami v České republice, kterým poskytujeme špičkové služby a na míru šitá finanční řešení, a to jak pokud jde o strukturu, tak rychlost jejich dodání. Cílem společnosti je poskytování těch nejlepších finančních produktů ve vysoké kvalitě, přesně tak, aby byla zajištěna spokojenost koncových klientů.Nabídka produktů

Citibank disponuje obrovskou nabídkou kvalitních a propracovaných služeb i produktů. V prvé řadě se jedná o celou řadu investičních produktů, největší důraz je zde vždy kladen na co nejlepší kvalitu služby, která by měla být srovnatelná s kvalitou finančních služeb vyspělých zemí. Mezi produkty nelze přehlédnout samozřejmě standardní produkty, které jsou značně rozšířeny, avšak díky zkušenostem Citibank jsou co možná nejvíce rozšířeny a zkvalitněny. Jedná se o Citi konto, Citi půjčku a Citi kreditní kartu. Lze využívat také i termínované vklady. Citibank pro své klienty připravila i konkrétní balíčky služeb. Instituce se snaží neustále zvyšovat kvalitu a profesionalitu svých služeb. Neustále sleduje finanční trh a podle aktuální situace přizpůsobuje i své služby.

Citibank půjčka

Citibank půjčka je snadná půjčka až do 600 000 Kč s online vyřízením.

Kreditní karty Citibank

Kreditní karta Citibank je karta, která se těší široké oblibě u veřejnosti, Citibank nabízí několik typů karet s výhodnými bonusy a slevovým programem.

Kontakt

Citibank
Evropská 423/178
166 40 Praha 6, Vokovice
Kód banky: 2600
SWIFT kód: CITI CZ PX
www.citibank.cz


Publikováno 19.3.2012

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.