online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Fio Banka
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Fio Banka - Kód banky 2010

Fio banka patří mezi nové české finanční instituce. Zároveň však navazuje na úspěšnou sedmnáctiletou historii finanční skupiny Fio. V současnosti se jedná o ryze českou banku, která má české majitele. Vlastní také společnost RM-Systém. Na téměř 60 pobočkách rovnoměrně rozprostřených po téměř celém území České republiky svým klientům nabízí v podstatě veškeré služby spojené s financováním.

Nabídka bankovních služeb společnosti Fio banka

V nabídce bankovních služeb společnosti Fio banka lze objevit veškeré standardní služby a produkty. Jedná se především o založení, vedení a správu bankovních účtů, služby a produkty související se spořením a vhodným zúročením vašich finančních prostředků, dále potom o zprostředkování úvěrů a zajišťování jak tuzemského, tak i mezinárodního platebního styku. Samozřejmostí je také možnost využívání internetového bankovnictví, díky kterému budete mít kdykoliv a kdekoliv na dosah ruky veškeré potřebné informace a aktuální stav vašich financí.

Nabídka akcií a investic Fio banky

Fio banka svou činnost rovněž zaměřuje na investice do cenných papírů. Rozhodnete-li se investovat do konkrétních akcií prostřednictvím banky, není ani tato činnost žádným problémem. Chcete-li obchodovat s určitým produktem je Fio banka také velmi vhodnou volbou.
Pokud se rozhodnete využívat služeb Fio banky, neuděláte chybu

Veškeré finanční produkty a služby, které Fio banka nabízí, jsou vždy zárukou nejvyšší spokojenosti. Fio banka neustále sleduje aktuální dění na finančních trzích a podle něj upravuje a nastavuje služby tak, aby byly co nejvhodnější pro koncové klienty. V případě, že se rozhodnete využít služeb instituce, je vhodné si prostudovat veškeré informace na webových stránkách a v případě jakýchkoliv nejasností se ihned poradit s pracovníkem banky. Tito jsou vám k dispozici na všech pobočkách, jsou proškoleni tak, aby vám dokázali odpovědět na veškeré dotazy.


Kontakt

Fio banka, a.s.
Millennium Plaza
V Celnici 10
117 21 Praha 1
Kód banky: 2010
SWIFT kód: FIOBCZPPXXX
www.fio.cz


Publikováno 16.6.2014

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.