online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > J&T Banka
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
J&T Banka

J&T Banka patří mezi významné finanční instituce, které se strategicky zaměřují především na klienty a obchody vyžadující dostatečnou míru individuality. J&T Banka poskytuje komplexní služby v oblasti bankovnictví, dále potom ve specializovaném financování v problematice real estate a podnikových akvizic. Součástí služeb je také obchod s cennými papíry. J&T Banka působí kromě České republiky také na Slovensku, Švýcarsku, Rusku a Barbadosu.
Nabídka J&T Banka v oblasti investicí

J&T Banka nabízí v oblasti investičních služeb širokou produktovou základnu. Mezi nejrozšířenější programy, které se těší vysoké oblibě a poptávce patří především vkladové produkty, strukturované vklady, termínované vklady, správa majetku, obchodování s cennými papíry nebo podílové fondy.

Nabídka specializovaného financování

Také v oblasti specializovaného financování má J&T Banka co nabídnout. Jedná se o speciální finanční produkty, které jsou zaměřeny na financování realit a obchodování s pohledávkami. Díky dokonalé znalosti trhu si můžete být jisti takovým produktem, který minimalizuje veškerá případná rizika.

Široké možnosti služeb a produktů pro privátní klienty

J&T Banka poskytuje samozřejmě i soukromým osobám širokou nabídku finančních produktů a služeb. Jedná se o komplexní péči, při které je přihlíženo také na vaše osobní přání a podměty. J&T Banka se snaží ke všem klientům přistupovat individuálně a vstřícně. Veškeré její produkty jsou přehledné a srozumitelné. Každý zákazník si tak může nechat založit účet včetně jeho kompletní správy, dále potom využívat nabídky tuzemského i zahraničního platebního styku, využívání platebních karet a samozřejmě také internetového bankovnictví. Celý proces sjednání produktů a služeb je velmi jednoduchý a rychlý, není třeba se obávat žádných zbytečných průtahů nebo administrativy, proškoleni bankéři jsou vám vždy po ruce, je tedy možno se jich na cokoliv zeptat či si nechat něco vysvětlit ještě předtím, než sjednáte konkrétní program.


Publikováno 19.6.2013

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.