online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Raiffeisen bank
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Raiffeisen bank, Kód banky 5500

Raiffeisen bank patří mezi nejvýznamnější a největší banky na českém finančním trhu. Od roku 1993 poskytuje celou řadu standardních i nadstandardních bankovních služeb jak pro soukromou, tak i firemní klientelu. V roce 2006 zahájila integrační proces s eBankou, který byl dokončen roku 2008. Jedná se o banku, která je v neustálém pohybu. Pravidelně totiž sleduje situaci nejen na českém finančním trhu a dle aktuálních potřeb upravuje nabídku svých finančních služeb a produktů tak, aby mohla svým zákazníkům poskytnout vždy tu nejlepší a nejefektivnější nabídku.

Nabídka služeb pro fyzické osoby

Raiffeisen bank poskytuje svým klientům obrovskou základnu finančních programů, ze kterých si může snadno vybrat každý potenciální klient právě takový, který nejlépe odpovídá jeho požadavkům a představám. Jednotlivé programy jsou velice pružné a variabilní, není obvykle problém s jejich přizpůsobivostí. Jedná se o základní i rozšířené produkty a služby v podobě zvedení běžných osobních účtů včetně jejich kompletní správy, dále potom o služby související s problematikou kreditních karet, ale i poskytování hypoték a úvěrových produktů. V nabídce je také mnoho produktů z oblasti pojišťovnictví. Nechybí ani dispozice nadstandardních služeb jako jsou prémiové bankovnictví, privátní bankovnictví či osobní finanční plánování.

Raiffeisen bank nezapomíná ani na podnikatele a firmy

Mezi finančními produkty Raiffeisen bank nelze přehlédnout ani programy, které jsou určeny pro živnostníky, drobné podnikatele a malé či střední firmy, rovněž však i pro velké podniky. Banka je schopna poskytnout komplexní finanční řešení, které vám usnadní mnoho problémů a ušetří hodně času. Jedná se o vedení podnikatelských a firemních účtů, zprostředkovávání platebního styku, poskytování úvěrů a hypoték a samozřejmě také zhodnocování investicí.
Široké možnosti poradenství

Raiffeisen bank staví na co nejpřímějším kontaktu se svými klienty. Přistupuje k nim otevřeně, vstřícně a pokud možno co nejindividuálněji. Brány Raiffeisen bank jsou vám proto vždy otevřeny v případě jakéhokoliv problému či dotazu a to jak již na jednotlivých pobočkách, tak i v moderním prostředí online komunikace.


Kontakt

Raiffeisenbank a.s.
Hvězdova 1716/2b
140 78 Praha 4
Kód banky: 5500
SWIFT kód: RZBCCZPP
www.rb.cz


Publikováno 28.5.2013

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.