online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > UniCredit Bank
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:




UniCredit Bank - Kód banky 2700

UniCredit Bank je silná a velká banka s dominantním postavením nejen na finančním trhu v České republice, ale prakticky na celém území střední a východní Evropy. Banka poskytuje široké škále klientely standardní i nadstandardní finanční produkty a služby, které se vyznačují vysokou kvalitou a profesionalitou. Jsou rozpracovány a promyšleny do nejmenších detailů. Na tuzemském trhu působí od podzimu roku 2007. Vznikla integrací do té doby samostatných bankovních subjektů HVB Bank a Živnostenské banky. Své programy nabízí jak pro soukromou klientelu, tak i firmy a veřejný sektor.

Nabídka služeb UniCredit Bank pro soukromou klientelu

UniCredit Bank poskytuje širokou programovou základnu pro všechny skupiny klientů, jednou z nich jsou samozřejmě také soukromé osoby. Obyčejným občanům UniCredit Bank nabízí veškeré standardní finanční programy v podobě služeb souvisejících s vedením soukromého účtu a konta, dále potom širokou problematiku úvěrů a hypoték, samozřejmostí je také možnost pojištění a řady dalších služeb. Veškeré služby lze ovládat pomocí moderní metody internetového bankovnictví, které vám ušetří spoustu času a námahy.

Banka se postará i podnikatele a menší firmy

Také živnostníci a drobnější podnikatelé si u UniCredit Bank přijdou na své. UniCredit Bank je jim schopna poskytnout komplexní finanční služby, které jistě ocení. Veškeré firemní finanční prostředky tak můžete mít vždy pod kontrolou. Pokud jejich správu svěříte této silné bankovní společnosti, můžete si být vždy jisti úspěchem a spokojeností.




Nabídka služeb UniCredit Bank pro větší firmy a veřejný sektor

Také v případě, že vlastníte větší firmu, nevyhnete se finanční pomoci z řad finančních a bankovních institucí, UniCredit Bank má i pro vás řadu výborných komplexních programů, díky kterým bude o vaše finance dobře postaráno. A to jak o jejich spoření, tak jejich správu a zprostředkování finančních operací jak v tuzemsku, tak i zahraničí. K dispozici máte také nabídku služeb fondů Evropské unie.


Kontakt

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Na Příkopě 20
111 21 Praha 1
Kód banky: 2700
SWIFT (BIC): BACX CZ PP
www.unicreditbank.cz


Publikováno 5.6.2013

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjček



Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.