online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Hypotéka > Americká hypotéka
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:

Americká hypotéka

Řešením nedostaktu peněz je americká hypotéka. V dnešní době asi většina z nás nedisponuje přebytkem financí. Velmi často se tak stává, že si jsme nuceni určitou finanční hotovost vypůjčit. Hypotéky tak představují jeden z oblíbených a poptávaných úvěrových produktů. Klasická hypotéka je však vázána určitým účelem, pro který je poskytnuta, jedná se obvykle o financování do nemovitosti.

Avšak ani pokud si chcete vypůjčit určité peníze a využít je poté k jiným, prakticky jakýmkoliv účelům, není to již žádný problém. V takovém případě musíte sáhnout po speciálním druhu hypotéky, kterým je americká hypotéka.

Vlastnosti tohoto produktu

Americká hypotéka se vyznačuje celou řadou specifik, některé z nich se liší v závislosti na konkrétním hypotečním produktu, jiné vlastnosti jsou potom víceméně podobné, ne-li dokonce stejné. Mezi společné parametry všech amerických hypoték lze zařadit například zástavní právo k nemovitosti. To znamená, že pokud požádáte o americkou hypotéku, musíte se zaručit určitou nemovitostí na území České republiky.
Výhody úvěru

Výhoda americké hypotéky je v nízké úrokové sazbě. Jedná se o jednu z nejlevnějších půjček. Co se týká dalších znaků, ty se již liší v závislosti na konkrétní nabídce. Jedná se o podmínky, které zprostředkovatel hypotéky požaduje splnit proto, aby vám vůbec úvěr poskytl. Dalšími jedinečnými znaky jsou potom výše úvěru, úroková sazba nebo vyměření splátkového kalendáře.

Americká hypotéka nebankovní i bankovní

Nabídka produktů americké hypotéky je opravdu obrovská. Tento neúčelový hypoteční produkt nabízí jak bankovní společnosti, tak i celá řada nebankovních institucí. Budete-li tyto dva sektory srovnávat, zjistíte, že v jednotlivých programech amerických hypoték jsou značné rozdíly. Je tedy zapotřebí vše pečlivě promyslet a posoudit, jaká americká hypotéka pro vás bude nejvýhodnější a co nejvíce přínosná.

Varianta bez registru

Americká hypotéka bez registru nenahlíží do registru dlužníků, nebo nebere záznam v registru jako překážku k získání americké hypotéky

Varianta bez doložení příjmu

Pro všechny kteří nemohou nebo nechtějí doložit příjem je tady americká hypotéka bez doložení příjmu.

Online kalkulačka

Americká hypotéka nabízí online možnost výpočtu simulace půjčky. Tato kalkulačka slouží k snadnější orientaci na trhu amerických hypoték. Pomocí kalkulačky můžete snadno a rychle porovnat nabídky a zvolit tu nejvýhodnější.


Publikováno 26.1.2012

  Infobox:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.