online žádost
Půjčka na účet
Až 4500 Kč do 10 minut
Nejschvalovanější půjčka
Také bez registru a příjmu
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost!
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Půjčky na směnku
  Nejoblíbenější půjčky:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Půjčky na směnku

Půjčky na směnku jsou klasické půjčky, které jsou zajišťovány cenným papírem ve formě směnky. Hlavní myšlenkou půjčky na směnku je její okamžité vyřízení a zajištění.Zajištění směnkou

Díky velmi jednoduchému a snadnému přístupu k penězům pomocí půjčky na směnku jsou její sazby obvykle vyšší než srovnatelných produktů na finančním trhu. Často je směnka podepisována ve složité životní situaci, či při akutní potřebě finančních prostředků. Proti směnce jsou totiž vždy okamžitě vydány peníze a může fungovat jako platební nástroj ihned po jejím podepsání. Půjčka na směnku totiž nahradí peníze bez výjimky. Každý ji přijme, každý ji může nechat proplatit.

Půjčka, kterou má možnost získat prakticky kdokoliv.

I člověk se záznamem v registru dlužníků, i člověk bez dostatečných příjmů i ten, který zrovna nemá „ani korunu“. Půjčku na směnku dostane prakticky kdokoliv, jelikož se jedná o velmi striktně ošetřený finanční nástroj, který je snadno vymahatelný a jehož vyhotovení nepodléhá složitým smlouvám či dohodám. Vše se sepíše, na směnku se vypíší obligatorní náležitosti a již se stává cenným papírem. Důležité je jen dodržet již zmíněné povinné náležitosti směnky. Forma ani vzhled zde roli nehrají. Půjčku na směnku je možné sepsat na jakémkoliv papíru, ubrousku či tácku. Pokud obsahuje povinné náležitosti, stává se platnou.
Půjčka na směnku je rychlá a okamžitá

Jelikož je směnka jasně definována v zákoně, má její majitel relativní jistotu, že své prostředky skutečně obdrží. Proto často tito lidé půjčky na směnku poskytují, jelikož se jedná o opravdu snadno vymahatelné peníze. Soud obvykle rozhoduje ve prospěch majitele směnky, jelikož obvykle nic takovému rozhodnutí nebrání. V tu chvíli je již možné exekučně půjčku vymáhat. Vše velmi snadno a rychle. Z druhého pohledu, pohledu dlužníka, tak půjčka na směnku je rychlá a okamžitá, avšak při problémech s nesplacením v uvedeném datu se může dostat dlužník do velkých problémů, protože má okamžitě za zády exekutorský příkaz, obstavený účet a nemůže se svými prostředky nakládat. Proto je velmi vhodné půjčky na směnku vždy splatit přesně tak a přesně v daném datu. Předejde tak člověk zbytečným problémům a nákladům exekuce navíc.


  Půjčky pro:
Půjčky pro ženy na mateřské Půjčka pro důchodce Půjčka pro studenty
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný web na online sjednávání půjček, úvěrů, hypoték, pojištění a dalších finančních produktů. Online sjednáním přes internet lze ušetřit a zároveň dosáhnout lepší ceny jednotlivých produktů.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2016 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě