online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Půjčka 40000 akce ihned
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Akce na půjčky

Půjčka, která Vám dá vždy o něco více než ostatní půjčky. Získejte půjčku s bonusem, nebo se zajímavou akční výhodou. Oblíbený finanční produkt, který odměňuje ty, kteří o půjčku žádají ve správný čas na správném místě. Ušetřit můžete spoustu peněz na úrocích, nebo získat jinou atraktivní výhodu. U vybraných půjček můžete získat půjčku zcela zdarma. Vyplatí se sledovat akce a další bonusové nabídky.

Airbank bez poplatků a s odpuštěním splátek

Půjčka Airbank Vás odmění za včasné splácení půjčky. Pro každého poctivě splácejícího je připraveno odpuštění několika splátek, což činí půjčku ještě výhodnější. navíc je půjčka bez poplatků a pravidelně oceňována jako nejlepší půjčka na trhu.

Polovina úroků zpět

Jedná se o tradiční akci, kterou lze najít u společnosti Home Credit, kde Vás čeká akce polovina úroků zpět za každý rok poctivého splácení.

Půjčka 40000

Běžně dostupná půjčka 40000 Kč v akci je k mání u bankovních i nebankovních společností a váží se k ní všemožné akce. Na poli poskytovatelů se přiostřuje konkurenční boj o zákazníky, proto přistupují k čím dál zajímavějším akcím. Vyplůatí se tedy sledovat, co se právě nabízí a využít příležitosti k výhodné půjčce.

Výhodné akce ihned

Mezi nejčastější formy, které lze na současném úvěrovém trhu nalézt, jsou všemožné slevy a zvýhodnění úrokové sazby a snížení splátek. Užitečné je také odpuštění několika splátek, nebo vrácení části již zaplacení úroků, pokud poctivě splácíte.

Bonusy a půjčka zdarma

Hitem na poli půjčkek před výplatou je akční první půjčka zdarma. Jedná se o akci pro ty, kteří žádají o půjčku poprvé a platí při splnění podmínky řádného splacení. Pokud půjčku včas splatíte, vrátíte pouze tolik, kolik jste si půjčili, nic navíc. Nabízí ji například Zaplo. Zajímavou variantou je také půjčka s bonusem, kdy za online sjednání můžete získat poukázky na odběr zboží či služeb, případně pro ty šťastnější třeba i dovolenou.


Publikováno 27.5.2013

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.