online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Půjčka pro důchodce
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Půjčka pro důchodce a seniory může pomoci

Ne každý důchodce má možnost nebo elán přilepšit si k důchodu nějakou prací a musí se spoléhat pouze na peníze od státu. A co si budeme povídat – důchody v Česku stěží pokryjí nezbytné náklady a málokdy se seniorům podaří ušetřit něco stranou. Když si potřebují koupit léky, přispět na operaci nebo splnit celoživotní sen, může z této bezvýchodné situace pomoci půjčka pro důchodce od bank a nebankovních společností.

Bankovní půjčka pro důchodce s nízkými splátkami

Důchodci bez záznamu v registru dlužníků se mohou obrátit s žádostí o půjčku na kteroukoli banku. Jejich stálý příjem je zárukou toho, že úvěr budou moci splácet po nižších splátkách, aniž by to výrazně zatížilo jejich rozpočet. S celým procesem půjčky je provede pracovník v bance a zodpoví jim veškeré dotazy. Jako důchodci sice nedosáhnou na vysokou částku, ale i menší úvěr může zlepšit jejich životní úroveň.
Krátkodobá nebankovní půjčka pro seniory

Pokud Vaši žádost o úvěr banka zamítla kvůli negativnímu záznamu v registru dlužníků nebo jinému důvodu, můžete využít nebankovní půjčku od soukromých společností, kterou vyřídíte během okamžiku přes internet, telefonicky nebo SMS. Nejčastěji jsou seniorům k dispozici krátkodobé půjčky do 5 000 Kč s dobou splatnosti 30 dní, ale při opakovaných žádostech není výjimkou ani částka do 15 000 Kč.

Půjčka bez podmínek

Nebankovní půjčky jsou sice více úročeny než bankovní úvěry, ale tuto skutečnost vyváží benevolentní podmínky, díky nimž na půjčku dosáhne téměř každý žadatel. Společnosti si například neověřují úvěrové registry – kromě svých vlastních, nepožadují dokládání příjmu a za menší poplatek umožňují prodloužit si dobu splatnosti.

Výplata peněz dle Vašeho přání

K výplatě peněz nepotřebujete účet, neboť někteří poskytovatelé vyplácí peníze v hotovosti na ruku přes své obchodní zástupce nebo je zasílají složenkou na Vaši adresu. Před sjednáním jakékoli půjčky si vždy dobře promyslete, zda k datu splatnosti budete mít potřebné finanční prostředky, abyste se nedostali do finančních potíží.


Publikováno 1.8.2016

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.