online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Půjčka pro studenty
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Půjčka pro studenty s výhodným úrokem

Jak nejlevněji získat peníze, zvlášť když studujete a máte pouze občasné brigády? Využijte výhodné půjčky pro studenty, vychutnávejte si studentský život plnými doušky a neřešte finanční záležitosti. Nabídka studentských půjček je bohatá a úroková sazba nižší než u klasických spotřebitelských úvěrů. Kromě toho půjčku splácíte delší dobu a často až po ukončení studia.

Kontokorent a kreditní karta pro studenty

Nejvýhodnější půjčky pro studenty poskytují banky a díky jejich pomoci můžete vystudovat střední školu, vyšší odbornou školu nebo vysokou školu. Pokud Vám chybí občas pár tisíc korun, požádejte o vydání kreditní karty s nastaveným úvěrovým rámcem nebo si zřiďte kontokorent ke studentskému účtu. Banky dovolují jít do mínusu až do limitu 25 000 Kč a úrok si účtují pouze z čerpané částky.
Bankovní studentská půjčka do 600 000 Kč

Studenti si dále mohou sjednat půjčku až do výše 600 000 Kč a s úrokem pod 10 % p.a. Splatnost si nastaví až na dobu 10 let a během studia splácí pouze úroky a zbytek až po dokončení školy. Získat půjčku je jednodušší, než se na první pohled může zdát. Žadatelům k tomu stačí občanský průkaz, potvrzení o studiu a potvrzení o příjmu spoludlužníka (rodiče). Peníze mohou využít nejen na studium, ale de facto na cokoli, aniž by dokládali účel.

Malá nebankovní studentská půjčka

Na dostupné půjčky pro studenty se také zaměřují nebankovní společnosti. Nejedná se o půjčky určené pouze studentům, ale i dalším osobám bez příjmu nebo lidem před výplatou. Jedná se o menší krátkodobé půjčky s vyšším úrokem, u kterých student nebo jiný žadatel neprokazuje příjmy, nepředkládá potvrzení o studiu a nepotřebuje ručitele. Pro Vaše maximální pohodlí Vám nebankovní společnosti umožňují sjednání půjček přes internet.

Práce místo půjčky

Alternativou pro všechny, kteří se nebojí něco udělat je vydělat si nějaké peníze při studiu brigádně. Práci pro studenty najdete snadno na internetu.


Publikováno 12.4.2016

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.