online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > ING Konto spořící účet
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
ING Konto spořící účet

ING Konto představuje revoluci ve spořících účtech. Jedná se o první z celé řady produktů, které nabízejí nadstandardní podmínky za prakticky nulové náklady. Navíc díky elektronickému bankovnictví, je možné mít peníze během několika dní k dispozici, což dělá z tohoto spořícího účtu opravdovou dominantu v naší zemi.

Oceňovaný produkt

Spořící účet ING Konto již několik let po sobě vyhrál prestižní anketu Zlatá koruna o nejlepší bankovní produkty. ING Konto je velmi účinné díky široké reklamní kampani a velice snadnému zřízení. Jednoduchý formulář na internetových stránkách společnosti zajistí, že je vám domu zaslána již vyplněná smlouva i s ofrankovanou obálkou a jedinou povinností je smlouvu zkontrolovat a podepsat.Snadné zřízení a obsluha spořícího účtu ING Konto

Obsluha spořícího účtu je pak možná hned několika způsoby – přes internet, telefonem, či ve Finančním centru ING. Velkou výhodou u ING Konta jsou jeho minimální požadavky. Věk 18 let, dva doklady totožnosti a žádné minimální vklady. Člověk může posílat na spořící účet třeba i jen pár korun. Nikde není ničím omezen. Záleží pouze na klientovi, kolik peněz si na velmi dobře úročené ING Konto nechá zaslat. Spořící účet funguje vedle hlavního bankovního účtu klienta a to u libovolné banky. Peníze jsou z ING Konta převáděny zdarma na 3 další možné bankovní účty, to je jediné omezení, které tento spořící účet skrývá.

Spoření zdarma

Pokud si uvědomíme, že ING Konto spořící účet je zdarma, tedy bez poplatků, jedná se o velmi netypický produkt pro české bankovnictví. Žádné skryté poplatky ani za vedení účtu, ani za platby. Zkrátka úročení bez rizika a poplatků. To je ING konto. Díky příslušnosti společnosti ING Bank k pojištění vkladů v Nizozemsku jsou pojištěny vklady na spořícím účtu do výše 100 000 Eur.

www.ingkonto.cz


Publikováno 27.2.2014

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.