nahoru
IZNZERCE

Kamali půjčka - Online žádost

Kamali je rychlá půjčka na cokoliv od 1.000 do 20.000 Kč. Jde o jednu z nejpopulárnějších nebankovních půjček pro svou jednoduchost, přehlednost a nízké RPSN.

Velmi nízké RPSN

Půjčka s velmi nízkou nízkou sazbou RPSN podle aktuálního testu. Člen skupiny Home Credit. Velmi rychlé posouzení do 15 minut.

Získejte až 20.000 Kč až na 10 splátek. Zastropované sankce. Garance nejnižší ceny. V nabídce naleznete také dlouhodobou půjčku do 250 000 Kč až na 96 měsíců

Kamali nabízí rychlou půjčku na cokoliv už od 1 000 korun. Jde o jednu z nejpopulárnějších nebankovních půjček hlavně pro svou jednoduchost a přehlednost. Poplatky jsou jasně dány - 33 korun za každých půjčených tisíc korun navíc s možností získání první půjčky zdarma a to v případě splacení celé částky do 14 dnů.

Noví klienti si mohou půjčit až 10 000 Kč na 30 dnů. Pro ty, kteří žádají opakovaně je možnost si půjčit až 20 000 Kč na 30 dnů. Pokud by tato doba na splacení nestačila může si klient zažádat o její prodloužení o další měsíc za poplatek.

Vyřízení půjčky Kamali

O půjčku před výplatou si mohou požádat lidé starší 18 let s trvalým pobytem v ČR a zároveň musí doložit dva doklady pro ověření totožnosti. V žádosti je nutné uvést informace o příjmu.

Půjčku lze vyřídit bez ručitele a bez jakékoliv zástavy. Každá žádost po odeslání je posuzována se strany poskytovatele individuálně a v některých případech musí žadatel doložit potvrzení o zaměstnání nebo pravidelné příjmy.

Vyplacení půjčky

S rychlou půjčkou Kamali obdržíte peníze po schválení do 15 minut na účet. Rychlost převodu závisí na bance, kde máte vedený účet a také na dnů v týdnu. Přes víkend nebo svátky jsou peníze připsány se zpožděním.

Půjčka až 250 000 Kč

Pokud potřebujete částku vyšší, nabízí Kamali i takovou možnost. S dlouhodobou Kamali půjčkou můžete získat až 250 000 Kč na rozliční potřeby, nemusíte dokládat, na co byly peněžní prostředky z půjčky použity. Doba splatnosti u těchto dlouhodobých půjček je stanovena až na 96 měsíců.

Oficiální stránky Kamali naleznete na adrese: www.kamali.cz

Publikováno 2 října 2017

TATO STRÁNKA JE KOMERČNÍ INZERCÍ SPOLEČNOSTI ELEPHANT ORCHESTRA, S.R.O..
PROVOZOVATEL WEBU NEZPRACOVÁVÁ ŽÁDNÉ INFORMACE Z FORMULÁŘE.
Kamali půjčka

1 000 až 20 000 Kč

Splatnost: až 30 dnů

První zdarma:
do 10 000 Kč na 14 dní

Nízké RPSN

Posouzení do 15 minut

Rozložení až na 10 splátek

Rizika půjček

Půjčky představují nejen snadnou cestu k penězům, ale mají také svá rizika a zásady, které je třeba dodržovat, aby Vás nedostali do problémů. Doporučujeme si je před tím než vyplníte online žádost o půjčku přečíst.