nahoru

Půjčky bez registru a Solusu ihned

Jak získat půjčku bez registru ihned? Zápis v registru je komplikací, ne však neřešitelnou. Půjčky bez nahlížení do registru nebo s jejich tolerancí.

Záznam v registru může být tolerován

Všem, kteří mají záznam v některém z úvěrových registrů, většinou v registru dlužníků Solus, jsou určeny půjčky bez registru. Záznam v registru je poměrně vážnou překážkou k získání půjčky u bank a řady nebankovních společností, neboť znamená, že jste se dopustili prohřešku proti řádnému splácení svého dluhu, což je přítěž k získání další půjčky. Existuje však několik variant s poměrně vysokou šancí na schválení, jak získat půjčku bez registru, záleží o jaký záznam se jedná a jakou máte bonitu.

Oblíbené půjčky:

Malá půjčka
Částka:
500 - 20 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dnů
První zdarma:
ANO
Velká půjčka
Částka:
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:
až 84 měsíců
Nenáročná
půjčka
REKLAMA

Registr nerozhoduje o schválení půjčky

Registr nerozhoduje o schválení či odmítnutí půjčky, ale pouze poskytuje informace o klientovi a jeho předešlých úvěrech. Je tedy jedním z hlavních kritérií pro schválení, podobně jako výše příjmu. Rozhoduje úvěruschopnost, schopnost splácet a vaše celková bonita. Některé společnosti mohou drobné záznamy v registru tolerovat. Je na nich, jak vaši bonitu prověří, nebo zda vůbec do registru budou nahlížet.

Půjčka bez registru před výplatou

Poměrně snadnou a dostupnou variantou jak získat půjčku bez registru je půjčka před výplatou. U vybraných půjček nerozhoduje do jisté míry ani doložení příjmu a odpadají další komplikace, tak jak je vyžadují například banky. Jedná se o velmi rychlou půjčku, kterou můžete mít na účtu již za 15 minut. Její výše bývá omezena do 10 000 až 30 000 Kč a splatnost na 30 až 45 dní s možností prodloužení.


Hyperpůjčka
Částka:
500 - 20 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dnů
První zdarma:
dle typu
Zaplo půjčka
Částka:
1000 - 25000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dnů
První zdarma:
do 8 000 Kč
REKLAMA

Potřebujete větší půjčku bez registru?

Půjčky bez registru do 300 000 Kč nabízí řada nebankovních společností, pokud však můžete splácet. Další variantou jak si půjčit větší sumu peněz je půjčka se zástavou, známá též jako americká hypotéka. Zde však počítejte s komplikací, kterou je nutnost zajistit Vaši půjčku zástavním právem k nemovitosti. Výhodou pak je poměrně nízká úroková sazba a větší tolerance na výši Vašich příjmů. Půjčky bez registru jsou snadnou a výhodnou volbou, pokud máte čím ručit.


Ara půjčka
Částka:
10 000 - 30 0000 Kč
Splatnost:
až 84 měsíců
Dostupná
multipůjčka
Hyperpůjčka
Částka:
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:
až 84 měsíců
Dostupná:
půjčka
REKLAMA

Solus registr dlužníků

Zájmové sdružení Solus, je instituce, která provozuje databázi informací o lidech, kteří mají problémy se splácením svých půjček. Pokud se opozdíte se splátkou, nebo přestanete splácet úplně, budete mít negativní záznam v tomto registru. Mimo Solus existují také další registry, jako například BRKI - bankovní registr klientských informací a NRKI - nebankovní registr klientských informací.

Registr je překážkou, ne však neřešitelnou

Je důležité si uvědomit, že záznam v registru je komplikací pro získání půjčky. Není však vyloučeno že půjčku nedostanete. Poskytovatele prověří Vaši schopnost splácet a to je zásadní kritérium pro schválení půjčky a také prověří další parametry, jako například váš příjem.

Aktualizováno 15 února 2018

Jaký typ půjčky hledáte?

Existuje široké spektrum variant půjček, které se liší dostupností a schvalováním i cenou. Jaké jsou jejich možnosti?

Rizika půjček

Půjčky představují nejen snadnou cestu k penězům, ale mají také svá rizika a zásady, které je třeba dodržovat, aby Vás nedostali do problémů. Doporučujeme si je před tím než vyplníte online žádost o půjčku přečíst.

Poslední články: