nahoru

Půjčka před výplatou ihned

Půjčka před výplatou Vám zajistí peníze do výplaty rychle a snadno až do 20000 Kč i bez registru. Navíc první půjčka je zdarma.

První půjčka před výplatou zdarma

Půjčka před výplatou je velmi rychlá krátkodobá půjčka obvykle na několik dní, většinou na období až 30 dní. U některých půjček lze prodloužit splatnost o dalších 30 dní. Půjčka před výplatou je poskytována od několika set korun až po 10 000 až 20 000 Kč, případně více. Pokud žádáte poprvé, je částka omezena podle poskytovatele na 1000 Kč, 5000 Kč nebo 10000 Kč. U některých společností je první půjčka zcela zdarma. Pokud první půjčku řádně splatíte, druhá půjčka je možná již vě větší výši.

Oblíbené půjčk před výplatou

Malá půjčka
Částka:
500 - 20 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dnů
První zdarma:
ANO
Zaplo půjčka
Částka:
1000 - 25000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dnů
První zdarma:
do 8 000 Kč
REKLAMA

Peníze rychle do výplaty

K získání půjčky je většinou zapotřebí vyplnit žádost o půjčku případně ještě registrace. Půjčka je schvalována většině žadatelů ve výši 5000 až 20000 Kč s odpovídající bonitou. Většina poskytovatelů vyžaduje také ověření bankovního účtu. Toto probíhá tak, že odešlete z Vašeho účtu na jeden z účtů poskytovatele symbolickou 1 korunu. Vzhledem k tomu, že poskytovatelé disponují účty ve většině bank, transakce je otázkou minut. Půjčka před výplatou přináší ještě větší schvalovatelnost a rychlost. Objevují se další půjčky, která zvyšují limit pro možnou částku, kterou si lze půjčit až na 30 000 Kč.

Obrovskou výhodou je značná rychlost půjčky, kterou můžete získat za pár minut a je k dispozici také o víkendu v sobotu a neděli s nonstop provozem.

Schválení půjčky

Půjčky před výplatou se vyznačuje minimálními nároky, většinou nemusíte nic moc složitě dokladovat, je to půjčka bez registru a bez doložení příjmu a vše vyřídíte přes počítač či telefon bez nutnosti schůzky. Podstatné je to, zda je ve vašich silách splácení půjčené částky. Schválení půjčky probíhá obratem po odeslání žádosti a bez prodlení jsou zaslány na Váš účet. O schválení půjčky jste informování sms zprávou, nebo emailem. Transakce je otázkou minut, takže paníze z půjčky před výplatou obdržíte na účet ihned.

Půjčka před výplatou bývá napoprvé zdarma

Vítanou novinkou je akční nabídka na půjčku zdarma některých poskytovatelů určenou všem, kteří žádají o půjčku poprvé. Podmínkou je samozřejmě bezproblémové splacení a již zmíněné první čerpání. Je tedy jen pro nové klienty, kteří pak fakticky vrátí jen takovou částku, kterou si půjčili.

Publikováno 18 srpna 2014

Jaký typ půjčky hledáte?

Existuje široké spektrum variant půjček, které se liší dostupností a schvalováním i cenou. Jaké jsou jejich možnosti?

Rizika půjček

Půjčky představují nejen snadnou cestu k penězům, ale mají také svá rizika a zásady, které je třeba dodržovat, aby Vás nedostali do problémů. Doporučujeme si je před tím než vyplníte online žádost o půjčku přečíst.

Poslední články: