nahoru

Konsolidace půjček = úspora

Konsolidace půjček je výhodné sloučení dluhů a převedení na jednu půjčku s nízkou splátkou. Sloučete své půjčky a ušetřete každý měsíc. Refinancování půjček Vám ušetří spoustu peněz.

Úvod > Půjčky > Konsolidace půjček
Konsolidace

Konsolidace je sloučení

Konsolidace půjček je spojení více stávajících půjček do jedné výhodnější pro klienta. Fakticky jde o okamžité splacení aktuálních půjček půjčkou jedinou novou s možností získat dodatečnou půjčkunacokoliv. Pro konsolidaci půjček nepotřebujete ručitele ani zástavu. Konsolidovat můžete své půjčky a dluhy, které splácíte jiným společnostem. Jako například kontokorenty, kreditní karty, půjčky, úvěry, které pravidelně měsíčně splácíte. Jiný název je také refinancování půjček. Doba splácení pro konsolidovanou půjčku je až 120 měsíců. Celkový součet nesplacených částí půjčky musí být v rozmezí 20 000 až 800 000 Kč. Konsolidace půjček Vám také nabízí skvělou možnost získat dodatečnou půjčku. Sloučení půjček je užitečný krok, který Vám ušetří peníze.

Bankovní i nebankovní produkty

Konsolidace půjček nabízejí jak bankovní, tak i nebankovní instituce. Často jde o možnosti snížení platby, lepší úrokové sazby či pouze ulehčení administrativy. Konsolidace půjček představuje zkvalitnění administrace půjček, lepší kontrolu nad dluhy, úsporu nákladů a tím pádem ulehčení rodinnému rozpočtu. V České republice a i v západních zemích obecně je v současnosti trendem si na život půjčovat. Cizí peníze jsou fakticky nejlevnějším zdrojem financování. Do jaké míry je ale zadlužování zdravé, a kdy už se jedná o hazard často lidé ani sami u svých půjček neví.

Refinancování půjček = plaťe méně

Rodiny se často dostávají do finančních problémů, které řeší půjčkou. A splácení této půjčky následně vyřeší další půjčkou a tak podobně. Narůstá tím tlak na rodinu, nutnost sledovat více půjček najednou a při každém posílání peněz věřitelské společnosti platit poplatky za převod, stálý příkaz a podobně. Zbytečné náklady navíc. To vše konsolidace půjček omezí. Navíc při velkém počtu souběžných půjček může dojít velmi snadno k problémům díky špatně zadanému variabilnímu symbolu, opoždění platby či prohození nějakých údajů u půjček navzájem.

Konsolidujte a šetřete každý měsíc

Obvykle se to člověk dozví až s několika měsíčním zpožděním a to již je pozdě. Penále narostlo, poplatky se zvýšily a nyní je nutné zaplatit podstatně více než původně. Proto je zde konsolidace, které všechny současné půjčky dokáže spojit v jedinou a tím pádem ušetřit jak na transakčních nákladech, které představují jednotlivé příkazy, chození do banky a nejrůznější poplatky, tak i snížení rizika z nesplacení, jelikož člověk hlídá pouze jednu půjčku a jedno platbu, kterou si navíc při sjednání konsolidace může rozvrhnout na delší období, čímž mu je umožněno splácet měsíčně menší částku, než kterou platil z několika půjček. Refinancování půjček se vždy vyplatí.

Reagujte na změnu své situace konsolidací půjček a refinancujte

Konsolidaci často použijí i osoby, u kterých proběhla změna na příjmové či výdajové straně rozpočtu. Konsolidací půjčky si totiž znovu nastaví parametry půjčky dle aktuálního stavu.

Kdo nabízí konsolidaci?

Air bank
Částka:
5000 - 900000 Kč
Splatnost:
až 120 měsíců
REKLAMA

Publikováno 20 dubna 2013

Poslední články: