nahoru

Rychlá půjčka online

Rychlá půjčka může pomoci s penězma už za několik minut. Snadné online sjednání a rychlé schválení. Jaké jsou možnosti a co by jste měli vědět?

Úvod > Půjčky > Rychlá půjčka

Rychlá půjčka může pomoci v nesnázích

Snad každý už se ocitl v situaci, kdy řešil nedostatek peněz. Stačí, aby jste zaplatili navíc za školní pomůcky nebo vám přijde nečekaná faktura a problém je na světe. Pokud nemáte dostatečnou finanční rezervu a nešetřili jste se na horší časy, můžete přemýšlet o rychlé půjčce.

Pokud potřebujete získat peníze rychle, máte několik možností. Nejjednodušším řešením je půjčit si od rodiny anebo od kamarádů, ale můžete riskovat dobré přátelství anebo to, že si zničíte dobré vztahy.

Oblébené rychlé půjčky:

Malá půjčka
Částka:
500 - 20 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dnů
První zdarma:
ANO
Zaplo půjčka
Částka:
1000 - 30000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dnů
První zdarma:
do 16 000 Kč
Velká půjčka
Částka:
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:
až 84 měsíců
Nenáročná
půjčka
REKLAMA

Peníze ihned na účet

Pokud vlastníte účet, kde lze čerpat do mínusu, je to dobrá volba. Problém se penězi může vyřešit také kreditní karta. S tou lze čerpat ihned v rámci kreditního limitu a pak vše zaplatit najednou. Je nutné zaplatit v termínu tak, aby zbytečně naskakovaly penále z prodlení za každý den. Dalším řešením může být rychlá půjčka, neboli mikropůjčka.

Mikropůjčka

Mikropůjčka je druh tzv. půjčky před výplatou, kde si lze půjčit jen několik tisíc na jeden měsíc. Tyto mikropůjčky jsou oblíbené hlavně pro své rychlé vyřízení a okamžitý převod peněžních prostředků po schválení na účet.

Poskytovatelé mikropůjček jsou nebankovní instituce a společností, které tyto půjčky v České republice nabízí, jsou desítky. Každá společnost má nastaveny své podmínky pro splnění a vyřízení půjčky a také sankce, které by mohly následovat v případě, kdy klient půjčku nesplatí včas.

Jakou rychlou půjčku zvolit?

Pokud se pro rychlou půjčku rozhodnete, je dobré důkladně si vybírat. Nabídka mikroúvěrů se může značně lišit. V těchto případech vám porovnávací hodnota RPSN moc nevypoví, jelikož se její hodnota díky tomu, že je to půjčka na měsíc, pohybuje v řádu stovek nebo tisíc procent.

Rychlý proces schvalování

Proces získávání rychlé půjčky online se stává stále více zrychluje díky využití moderních technologií a digitalizace finančních služeb. Jednou z výhod je možnost využít bankovní identitu pro rychlé ověření žadatele, což značně urychluje celý proces schvalování půjčky. Tento přístup nejenže minimalizuje čas potřebný pro získání peněz, ale také zvyšuje bezpečnost a důvěryhodnost celého procesu. Expresní schvalování rychlých půjček s využitím bankovní identity pro ověření účetně zrychluje žádost o půjčku. Díky bankovní identitě mohou poskytovatelé okamžitě potvrdit totožnost žadatele, což vyřazuje nutnost obvyklých ověření a fyzického doručení dokumentů. Schvalování tak probíhá během minut.

Je důležité si dobře přečíst smlouvu – a hlavně odstavce, kde se mluví o sankcích za prodlení anebo o poplatcích za prodloužení splatnosti půjčky. Především si dejte pozor, pokud se ve smlouvě objeví odstavec, kde je zmíněna rozhodčí doložka. V případě, kdy nebudete půjčku splácet může rozhodce, kterým může být kdokoli, o případu rozhodnout mimosoudně. V podstatě se staví do role soudce a může navrhnout třeba exekuci. Takovou smlouvu nikdy nepodepisujte.

Nebankovní půjčky:

Snadná dostupnost

Rychlé vyřízení

Menší nároky na bonitu

Vyšší úrokové sazby

Půjčky před výplatou:

Snadná dostupnost

Rychlé vyřízení

Minimální nároky na bonitu

Jsou dražší

Publikováno 29 září 2017

Jaký typ půjčky hledáte?

Existuje široké spektrum variant půjček, které se liší dostupností a schvalováním i cenou. Jaké jsou jejich možnosti?

Rizika půjček

Půjčky představují nejen snadnou cestu k penězům, ale mají také svá rizika a zásady, které je třeba dodržovat, aby Vás nedostali do problémů. Doporučujeme si je před tím než vyplníte online žádost o půjčku přečíst.

Poslední články: