nahoru

SMS půjčka ihned na účet s možností první zdarma

Rychlá půjčka, která zajistí ihned požadované peníze na účet už za 5 minut. SMS půjčka s jednoduchým online sjednáním nyní v akci, kdy je první půjčka zdarma a bez poplatků.

Sms půjčka také bez registru

SMS půjčka Vás překvapí svou rychlostí. Představuje spíše menší půjčky v řádech tisíců korun, které fungují jako krytí a financování na dobu těstě před výplatou a ihned po výplatě se peníze splácejí. Půjčky ihned na účtu jsou klasický spotřebitelský úvěr s dobou splatnosti obvykle 14 dní až měsíc. Při žádosti o půjčky mohou některé společnosti chtít zaslat pro ověření Vašeho účtu 1 Kč. SMS půjčka bez 1 Kč je rychlejší variantou sms půjčky bez ověřování.

Oblíbené sms půjčky

Malá půjčka
Částka:
1 000 - 30 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dnů
První zdarma:
ANO
Hyperpůjčka
Částka:
500 - 20 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dnů
První zdarma:
dle typu
Zaplo půjčka
Částka:
1000 - 25000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dnů
První zdarma:
do 8 000 Kč
Everyday  půjčka
Částka:
100 - 50 000 Kč
Splatnost:
76 měsíců
První zdarma:
NE
Kamali půjčka
Částka:
1 000 - 250 000 Kč
Splatnost:
až 96 měsíců
První zdarma:
do 10 000 Kč
REKLAMA

První sms půjčka ZDARMA!

Pokud žádáte poprvé, čeká Vás u řady sms půjček milé překvapení, kterým je první půjčka ZDARMA! Získat jí můžete například u Zaplo.

Peníze ihned k dispozici

Fakticky funguje půjčka velmi jednoduše. Prvním krokem je vyplnění si online žádosti o půjčku. Žadatel následně o půjčku potvrzuje SMS zprávou v požadovaném tvaru a odešle na telefonní číslo poskytovatele. Tento model vznikl v severských státech, a nejspíš i proto je občas označován termínem finská půjčka. V těchto zemích se jedná o velmi rozšířený platební prostředek především pro mladší lidi, kteří ovládají moderní komunikační kanály a navíc mají problémy vyjít se svou výplatou či kapesným. Půjčka jim vždy na přechodnou dobu peníze půjčí a oni nemusejí nic měnit na svém životním standardu. A stejný model funguje i u nás. Půjčku využívají však mladí i staří, zkrátka všichni, kteří potřebují před výplatou peníze, jelikož nevyšli v minulém období. Důležité však je sms půjčku ihned po obdržení mzdy vrátit, protože její standardní splatnost je 30 dní, která může být za další poplatek navýšena o dalších 30 dnů.

SMS půjčka do 5 minut

Přehled sms půjček nabízí půjčka ihned. Porovnává bankovní, nebankovní i rychlé půjčky. Výhodnost SMS půjček spočívá v prakticky minimální administraci, vše z pohodlí domova a nikdo se na nic zbytečně neptá. Okamžité připsání peněz do pár minut na účtu je také naprosto jedinečné. Nevýhodou na druhé straně relativně vysoký úrok, respektive poplatek za vyřízení. To je ale cena za rychlost, pohodlnost a rizikovost klientů, kteří sdělují poskytovateli jen to nejnutnější. Další výhodou je rychlost kdy je sms půjčka ihned zaslána na bankovní účet.

Publikováno 18 června 2015

Jaký typ půjčky hledáte?

Existuje široké spektrum variant půjček, které se liší dostupností a schvalováním i cenou. Jaké jsou jejich možnosti?

Rizika půjček

Půjčky představují nejen snadnou cestu k penězům, ale mají také svá rizika a zásady, které je třeba dodržovat, aby Vás nedostali do problémů. Doporučujeme si je před tím než vyplníte online žádost o půjčku přečíst.

Poslední články: