nahoru

Americká hypotéka

Výhodným řešením nedostaktu peněz je americká hypotéka. Jedná se o neúčelovou půjčku zajištěnou nemovitostí, která má velmi výhodné podmínky a nízkou úrokovou sazbu.

Úvod > Hypotéky > Americká hypotéka
dům na hypotéku

Půjčka s ručením nemovitosí

Většina z nás nedisponuje přebytkem financí. Velmi často se tak stává, že si jsme nuceni určitou finanční hotovost vypůjčit. Hypotéky tak představují jeden z oblíbených a poptávaných úvěrových produktů. Klasická hypotéka je však vázána určitým účelem, pro který je poskytnuta, jedná se obvykle o financování do nemovitosti.

Avšak ani pokud si chcete vypůjčit peníze a využít je poté k jiným, prakticky jakýmkoliv účelům, není to již žádný problém. V takovém případě lze sáhnout po speciálním druhu hypotéky, kterým je americká hypotéka.

Oblíbené půjčky:

Velká půjčka
Částka:
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:
až 84 měsíců
Nenáročná
půjčka
ACEMA půjčka
Částka:
20 000 Kč - 5 000 000 Kč
Splatnost:
až 20 let
Ručení
nemovitostí
REKLAMA

Vlastnosti tohoto produktu

Americká hypotéka se vyznačuje celou řadou specifik, některé z nich se liší v závislosti na konkrétním hypotečním produktu, jiné vlastnosti jsou potom víceméně podobné, ne-li dokonce stejné. Mezi společné parametry všech amerických hypoték lze zařadit například zástavní právo k nemovitosti. To znamená, že pokud požádáte o americkou hypotéku, musíte se zaručit určitou nemovitostí na území České republiky.

Výhody úvěru

Výhoda americké hypotéky je v nízké úrokové sazbě. Jedná se o jednu z nejlevnějších půjček. Co se týká dalších znaků, ty se již liší v závislosti na konkrétní nabídce. Jedná se o podmínky, které zprostředkovatel hypotéky požaduje splnit proto, aby vám vůbec úvěr poskytl. Dalšími jedinečnými znaky jsou potom výše úvěru, úroková sazba nebo vyměření splátkového kalendáře.

Americká hypotéka nebankovní i bankovní

Nabídka produktů americké hypotéky je opravdu obrovská. Tento neúčelový hypoteční produkt nabízí jak bankovní společnosti, tak i celá řada nebankovních institucí. Budete-li tyto dva sektory srovnávat, zjistíte, že v jednotlivých programech amerických hypoték jsou značné rozdíly. Je tedy zapotřebí vše pečlivě promyslet a posoudit, jaká americká hypotéka pro vás bude nejvýhodnější a co nejvíce přínosná.

Varianta bez registru

Americká hypotéka bez registru může tolerovat registru dlužníků, nebo nebere záznam v registru jako překážku k získání americké hypotéky

Varianta bez doložení příjmu

Pro všechny kteří nemohou nebo nechtějí doložit příjem je tady americká hypotéka bez doložení příjmu.

Online kalkulačka

Americká hypotéka nabízí online možnost výpočtu simulace půjčky. Tato kalkulačka slouží k snadnější orientaci na trhu amerických hypoték. Pomocí kalkulačky můžete snadno a rychle porovnat nabídky a zvolit tu nejvýhodnější.

Publikováno 26 ledna 2013

Poslední články: