nahoru
PREZENTACE
Zaplo půjčka
Částka:
1 000 - 30 000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dnů<
První zdarma:
do 16 000 Kč

Zaplo.cz Půjčka

Oblíbená půjčka Zaplo nabízí až 30 000 Kč se splatností 1 až 30 dnů snadno online. Výplata za pár minut na účet, nebo hotově. První půjčka Zaplo je ZDARMA do výše 16 000 Kč. S použitím moderním technologiím probíhá expresní schválení ihned a díky ověření bankovní identitou můžete mít peníze na účtu za několik málo minut. Půjčka je v provozu nonstop, i o víkendu.

Zaplo.cz online půjčka

Jednoduchá a rychlá půjčka Zaplo.cz Stačí vyplnit jednoduchou žádost, která bude ihned posouzena. V případě kladného posouzení obdržíte peníze obratem na Váš účet. Půjčku Zaplo můžete mít už za pár minut. Zaplo je půjčka před výplatou, krátkodobá, snadná a rychlá. Půjčku si můžete nechat vyplatit také na ruku v síti trafik GECO, a to i o víkendu.

Komu je půjčka Zaplo určena?

Zaplo půjčuje občanům ČR ve věku od 18 let. Podmínkou je mít bankovní účet, bezdlužnost a být schopen splatit své závazky. Zaplo prověřuje registry. Negativní platební historie však nemusí znamenat automatické zamítnutí půjčky, protože Zaplo hodnotí několik faktorů.

Bezpečná půjčka

Zaplo je zakládajícím členem APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů), kde se zavazuje k dodržování etických zásad.

Podmínky:

  • věk minimálně 18 let
  • občanství ČR
  • bezdlužnost
  • schopnost splácet

Oficiální stránky Zaplo naleznete na adrese: www.zaplo.cz

Publikováno 1 srpna 2014

TATO STRÁNKA JE KOMERČNÍ INZERCÍ SPOLEČNOSTI ELEPHANT ORCHESTRA, S.R.O..
PROVOZOVATEL WEBU NEZPRACOVÁVÁ ŽÁDNÉ INFORMACE Z FORMULÁŘE.
Zaplo půjčka

1 000 až 30 000 Kč

Splatnost: 7 až 30 dnů

První zdarma: do 16 000 Kč

Člen APNÚ

Rychlé schvalování do 15 minut

Výplata na účet nebo hotově

Rizika půjček

Půjčky představují nejen snadnou cestu k penězům, ale mají také svá rizika a zásady, které je třeba dodržovat, aby Vás nedostali do problémů. Doporučujeme si je před tím než vyplníte online žádost o půjčku přečíst.