nahoru

Pojištění online

Neplaťte za pojištění víc než je opravdu třeba, porovnejte si online nabídky pojišťoven a sjednejte si to nejvýhodnější.

Úvod > Pojištění
Pojištění

Co je to pojištění?

Pojištění je ochrana před nenadálými událostmi. Pojištění samozřejmě nezabrání úrazu, autonehodě, nebo zničení nemovitosti, pomáhá však překlenout jejich následky finanční kompenzací.

Díky pojištění si pak můžeme pořídit nové auto, dům či získat peníze na živobytí během úrazu, kdy nejsme schopni chodit do práce. Pojištění prodávají pojišťovny. Každá pojišťovna má své vlastní pojistné podmínky, je tedy třeba záhodno vybrat si to pojištění, které je nejvhodnější. Porovnání pojištění je nejsnazší pomocí online porovnávače, který srovná nabídky jednotlivých pojišťoven během pár okamžiků a nabídne rovnou online sjednání pojištění.

cestovani

Kterou pojišťovnu zvolit?

Každá pojišťovna nabízí své vlastní pojištění, za rozdílných podmínek. Různé typy pojištění můžou být výhodnější v odlišných pojišťovnách. Cestovní pojištění může být výhodnější jinde než třeba povinné ručení.

Jakých chyb se dopouštíme při jednání s pojišťovnou?

Při jednání s pojišťovnou se můžeme dopustit řady chyb, kvůli kterým nedostaneme pojistné plnění nebo se dopustíme trestného činu. Na co byste si měli dát pozor, než uzavřete smlouvu a co vám plyne z nedodržení smluvních povinností?

Publikováno 9 dubna 2013

automobil

Poslední články: