nahoru

Půjčka bez doložení příjmu a bez registru

Půjčka bez doložení příjmu je dostupná půjčka s menšími nároky na prokazování příjmu pro všechny, kteří mají příjmy problematické. Nevyžaduje potvrzení o příjmu.

Jde to i bez potvrzení příjmu

Řešení pro všechny žadatele, kteří jsou aktuálně v situaci, kdy nemohou zcela dokládat své přijmy. Půjčka bez doložení příjmu je půjčka, která toto dokladování nevyžaduje. Máte problematické příjmy, nebo složitě dokladovatelné? Žádali jste o již půjčku? Pak jistě víte, že u klasických poskytovatelů je získat půjčku velmi obtížné. Půjčka bez příjmu je řešením. Rozhodujícím kritériem pro schválené půjčky je pro každého poskytovatele posouzení Vaší úvěruschopnosti. Pokud jste schopni splácet, půjčka Vám může být schválena.

Oblíbené půjčky:

Malá půjčka
Částka:
500 - 20 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dnů
První zdarma:
ANO
Velká půjčka
Částka:
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:
až 84 měsíců
Nenáročná
půjčka
REKLAMA

Půjčky bez doložení příjmu mají řadu výhod

Nejsilnějším argumentem pro je fakt, že nemusíte dokládat příjmy, tuto možnost ocení jistě podnikatelé a OSVČ, kteří díky účetním operacím mají mínusové daňové přiznání a nejsou schopni doložit svůj příjem. Mezi další výhody, které půjčka nabízí je její dostupnost, menší nároky na žadatele, vyšší procento schválených žádostí a především rychlost, s jakou obdržíte peníze.

Nevýhodou půjčky bez prokazování příjmu je vyšší úrok

Díky skutečnosti, že se jedná o půjčky bez prokazování příjmu, které jsou schvalovány většímu počtu žadatelů, musí poskytovatelé kompenzovat riziko nesplácení. Proto očekávejte vyšší úrokovou sazbu, než například u bankovních půjček. Vždy ale posuzují bonitu. Nemusí to být vždy podínkou, některé půjčky bez doložení příjmu jsou i bankovní. Tam stačí místo doložení příjmu například jen ukázat výpis z běžného účtu.

Peníze bez registru?

Nahlížení do registru dlužníků může odhalit Vaše minulé zaváhání se plácením dřívějších závazků. U bank toto může být problém k získání půjčky, nebankovní poskytovatelé tyto přestupky mohou tolerovat a poskytnout půjčku bez registru, pokud Vaše celková schopnost splácet je v pořádku.

Půjčky bez příjmu Půjčkomat

Jednou z půjček, kde není vyžadováno doložení příjmu je půjčkomat. K doložení příjmu budete vyzvání pouze v případě, že máte problémy se splácením stávajících půjček. Jedná se o jednu z prvních půjček toho druhu u nás.


Půjčkomat půjčka
Částka:
500 - 22 000 Kč
Splatnost:
5 - 31 dnů
První zdarma:
do 10 000 Kč
REKLAMA

Publikováno 24 května 2015

Jaký typ půjčky hledáte?

Existuje široké spektrum variant půjček, které se liší dostupností a schvalováním i cenou. Jaké jsou jejich možnosti?

Rizika půjček

Půjčky představují nejen snadnou cestu k penězům, ale mají také svá rizika a zásady, které je třeba dodržovat, aby Vás nedostali do problémů. Doporučujeme si je před tím než vyplníte online žádost o půjčku přečíst.

Poslední články: