nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

Peníze na klik od České spořitelny

Pro klienty největší české banky je zde řešení v podobě rychlé půjčky s názvem Půjčka na klik, která je k dispozici až do 50 000 Kč.

Česká spořitelna
Částka:
5 000 - 50 000 Kč
Splatnost:
až 24 měsíců
Peníze do:
15 minut
web:
csas.cz

Peníze na klik

Rychlá půjčka od České spořitelny s názvem Peníze na klik je koncipována jako rezerva k běžnému účtu, která je k dispozici snadno a rychle. Snadné opakované čerpání kdykoliv.

Parametry půjčky:

Výše půjčky: 5 000 - 50 000 Kč

Splatnost: až 24 měsíců

Charakteristika:

Bankovní půjčka

Opakované čerpání

Snadná a dostupná

Peníze na klik snadno a rychle

Jak vyřešit problém s penězi, když přijde nedoplatek za energie nebo se porouchá lednička a na účtu se blíží nula? Pro klienty České spořitelny je zde novinka v podobě rychlé půjčky s názvem Půjčka na klik.

Jsou to vlastně peníze navíc k běžnému účtu, připraveny jako rezerva. To kdy je začnete čerpat je čistě na vás. Stačí si tuto půjčku vyřídit a máte jistotu finanční rezervy. Peníze si tak můžete převádět na svůj účet opakovaně kdykoliv, a to rychle bez další administrativy a papírování.Půjčka na klik – jak na to

Vyřízení je snadné pro všechny - ti kteří preferují osobní kontakt mohou půjčku vyřídit na pobočce a kdo chce ušetřit čas může si sjednat půjčku v internetovém bankovnictví. Po vyřízení a podepsání smlouvy si můžete půjčovat opakovaně, rychle jedním klikem. Zřízení a vedení účtu je zdarma. Rychlá půjčka je dostupná a snadná.

Peníze se můžete převádět z úvěrového účtu na svůj kdykoliv podle svých potřeb a možnosti splácení. Částka kterou si můžete půjčit se pohybuje od 5 000 do 50 000 Kč.

Čerpání dle potřeby

Na účtu jsou peníze pro vás k dispozici stále. Splácet začnete až po převodu na osobní účet a za tento převod zaplatíte jednorázový poplatek 50 Kč. Kdykoliv můžete půjčku zdarma splatit celou nebo zaplatit více než je uvedeno ve smlouvě.

Půjčení bez starostí

S pojištěním vyčerpané částky máte jistotu, že v případě nemoci nebo ztráty zaměstnání budete schopni celou půjčku zaplatit i v době, kdy nebudete mít pravidelný příjem.


Zařazeno v kategoriích:

Bankovní půjčka

Rychlá půjčka

Podmínky půjčky:

  • Doklad totožnsti
  • Výpisy z účtu, na který vám chodí výplata

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky půjčky naleznete na adrese: www.csas.cz

Publikováno 15 září 2017

Poslední články: