nahoru
Úvod > Půjčky > Poskytovatelé > Půjčkomat
IZNZERCE

Půjčkomat - Půjčka od Pujckomat.cz

Rychlá a dostupná půjčka bez zbytečných formalit Půjčkomat, Vám nabízí 500 až 22000 Kč až na 31 dní. První půjčka do 10 000 Kč zdarma.

Půjčkomat jsou peníze za 10 minut

Půjčkomat vyřeší Váš akutní nedostatek financí. K vyřizování půjček slouží automatizovaný systém. Díky němu vám peníze odešleme již do deseti minut. Projekt Půjčkomat je součástí společnosti Friendly Finance Group, která se zabývá půjčkama mimo ČR v několika dalších evropských zemích a má přes milión zákazníků.

Proč zvolit půjčkomat.cz?

Důvody pro Půjčkomat jsou zřejmé. Rychlost, nenáročnost, statisíce spokojených klientů a diskrétní jednání řadí půjčkomat.cz k top půjčkám na našem trhu. Jedná se o jednu z prvních finských půjček. Podle Vaší bonity nemusí být překážkou ani registr dlužníků a nemusíte nutně dokládat svůj příjem. Půjčkomat do registru nahlíží, ale negativní záznam mu nevadí (pak ale můžete být vyzváni k doložení příjmu). Nesmíte však být v exekuci či insolvenčním řízení.

Půjčkomat nabízí první půjčku zdarma

Pro všechny, kteří se rozhodnou vyzkoušet Půjčkomat, mohou počítat s první půjčkou zdarma. Ta je až do výše 10 000 až na 31 dní.

Podmínky:

  • Občan ČR
  • Věk nad 18 let
  • Trvalý příjem
  • Bez nesplácených dluhů

Oficiální stránky Půjčkomatu naleznete na adrese: www.pujckomat.cz

Publikováno 16 srpna 2014

TATO STRÁNKA JE KOMERČNÍ INZERCÍ SPOLEČNOSTI ELEPHANT ORCHESTRA, S.R.O..
PROVOZOVATEL WEBU NEZPRACOVÁVÁ ŽÁDNÉ INFORMACE Z FORMULÁŘE.
Půjčkomat půjčka

50 až 22 000 Kč

Splatnost: 7 až 30 dnů

První zdarma: do 10 000 Kč

NON STOP i o víkendu a svátcích

Rychlé schvalování do 15 minut

Přes milión zákazníků v Evropě

Vyšší RPSN u opakované půjčky

Rizika půjček

Půjčky představují nejen snadnou cestu k penězům, ale mají také svá rizika a zásady, které je třeba dodržovat, aby Vás nedostali do problémů. Doporučujeme si je před tím než vyplníte online žádost o půjčku přečíst.