online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Essox půjčka
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Essox půjčka

Essox s. r. o. je úvěrová společnost, která vznikla již v roce 2004 spojením Franfinance Consumer Credit a ESSOX LEASING a. s. Leasingová společnost fungovala na trhu již od roku 1993. V současnosti jde o jednu z nejvýznamnějších nebankovních společností, které se specializují na úvěry a leasingy. S pomocí mateřské Société Générale se společnosti Essox daří získávat čím dál výraznější podíl na českém nebankovním trhu. Oblíbeným produktem je Essox půjčka.

Filosofie společnosti Essox

Essox se snaží své produkty nabízet jasně a jednoduše. Základní struktura je jasná a přehledná. Zodpovědné týmy prosazují smysl pro povinnost a u každého klienta je vždy upřednostňována jeho individualita. Ke každému klientovi se přistupuje s maximální péčí a porozuměním. Společnosti Essox totiž chce dlouhodobé spokojené klienty. Kvalita služeb je založena na profesionálním přístupu k zákazníkům a každodenním zlepšováním aktuálních hodnot společnosti. Bez dostatečné dynamiky a inovací by samozřejmě k těmto krokům docházet nemohlo.
Půjčka a další produkty Essox

Essox nabízí produkty prakticky pro celé spektrum nákupů. Vše začíná u financování zboží a služeb pomocí nejrůznějších druhů půjček. Essox půjčka je oblíbená online půjčka. Essox se dále umí postarat i financování automobilů, vylepšování bydlení, financování služeb a volného času či nákupů v e-shopech na splátky. K zajímavostem patří i leasing strojů a zařízení. V neposlední řadě pak společnost Essox nabízí kreditní karty a k ní související pojištění. Kreditní karta je rovněž oblíbenou formou Essox půjčky.www stránky Essox půjčky: www.essox.cz

Publikováno 20.1.2012

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.