online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Kimbi půjčka
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Kimbi půjčka

Rychlá půjčka Kimbi šitá na míru od Zaplo Finance nabízí flexibilní půjčku až 60 000 Kč až na 2 roky


Rychlá nebankovní půjčka, kterou si můžete upravit podle sebe. Odložit, nebo změnit splátky, či navýšit částku.až 60.000,- Kč
 • Flexibilní půjčka
 • Rychlé vyřízení
 • 3 měsíce – 2 roky
 • Správa přes mobil


Kimbi půjčka

Rychlá půjčka Kimbi

Půjčka Kimbi může vyřešit vaše finanční potřeby. Zažádat si můžete o částku mezi 10 000 až 60 000 Kč se splatností od 6 do 24 měsíců. Peníze můžete použít dle libosti na cokoliv právě potřebujete.

O nebankovní půjčku můžete požádat online vyplněním žádosti na stránkách kimbi.cz. V prvním kroku si zvolíte částku, výši splátky a dobu splatnosti, poté stačí vyplnit registrační formulář. Takto si založíte svůj profil, který můžete v budoucnu využívat. Po odeslání žádosti už stačí počkat na výsledek. Půjčku Kimbi, stejně menší verzi půjčku Zaplo, poskytuje společnost Zaplo Finance s.r.o.

Podmínky půjčky Kimbi

Pro úspěšné zaregistrování a možnost si o půjčku požádat musí žadatel splňovat tyto podmínky:


 • věk od 18 let
 • občan České republiky
 • platný občanský průkaz + jiný doklad totožnosti
 • bankovní účet v bance působící v ČR
 • stálý příjem
 • schopnost splatit úvěr
 • bezproblémovou platební historii

Vyřízení půjčky Kimbi

Každý žadatel je prověřován v registrech dlužníků a rovněž se posuzuje jeho úvěruschopnost. Pokud máte záznam v registru, zkoumá se důvod, proč byl záznam do registru zanesen a nemusí to nutně znamenat stopku pro schválení žádosti, stejně jako půjčka bez registru.

Po odeslání žádosti a jejím zpracování se dozvíte rozhodnutí o schválení půjčce. Peníze z půjčky vám budou poukázány bezhotovostním převodem. Rychlost převodu závisí na bance, u které máte účet. Takže peníze můžete mít do několika minut anebo je převod garantován do 2 dnů do jakékoliv banky.

Splacení půjčky Kimbi

Splatit půjčku můžete i předem a to bez poplatků. Dobu splatnosti si také můžete dle potřeby prodloužit. Jinak je splacení nutné provést převodem ve stanovený termín. Jednotlivé nastavení splátek uvidíte ve svém profilu a také na faktuře, kterou obdržíte. Důležité je zadat správně variabilní symbol tak, aby se platby správně spárovaly. V případě, že nebudete mít na zaplacení splátky je nutné se obrátit na operátory společnosti ses nahou najít vhodné řešení této situace.


Publikováno 9.10.2017


Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.