online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > Cetelem půjčka
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Cetelem půjčka

Osobní půjčka Cetelem na nové bydlení či rekonstrukci, půjčky na nové i ojeté auto nebo jednoduše půjčky na cokoli jiného.

Výhodná nebankovní půjčka od 20.tis Kč až do výše 1.000.000 Kč bez ručitele. Rychlé a snadné sjednání přes internet.

20 až 1.mil Kč
  • Výhodná splátka
  • Nacokoliv
  • Bez ručitele
  • Rychlá půjčka


Cetelem

Společnost Cetelem patří mezi největší a nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb v České Republice. Cetelem má za sebou v tuzemsku již více než desetiletou historii, za tuto dobu společnost získala významné a mnohdy drahocenné zkušenosti, díky kterým může vždy nabídnout svým klientům takové programy a služby, které jsou co nejšetrnější a nejefektivnější pro každého.
Osobní půjčka od Cetelem

Velmi oblíbený produkt společnosti Cetelem, který se těší stále větší oblibě je bezesporu osobní půjčka. Jedná se o finanční úvěr, díky kterému si můžete splnit i vy, klidně i ty nejnáročnější sny a přání. V nabídce osobní půjčky lze objevit úvěr na nové bydlení, úvěr, který vám pomůže při nákupu nového nebo ojetého automobilu, ale i finanční půjčky pro pořízení čehokoliv, či pro realizaci jakýchkoliv plánů nebo záměrů.

Půjčka rychle a korektně

O osobní půjčku Cetelem můžete požádat buď telefonicky, online nebo přímo na pobočce. Ať již se rozhodnete pro jakoukoliv volbu, můžete si být vždy jisti rychlým postupem procesu vyřizování. Pokud vám bude půjčka schválena, můžete očekávat již v průběhu několika málo dnů zapůjčené finanční prostředku na vašem účtu.

Osobní půjčka Cetelem nabízí řadu výhod

V případě, že jste se rozhodli využít služeb osobní půjčky společnosti Cetelem, můžete očekávat řadu výhod. Jedním z nepřehlédnutelných pozitiv je velmi výhodný úrok. Dalším plusem je potom možnost volby výše osobní půjčky. Zde lze volit částky mezi 20 000 Kč až 1 000 000 Kč. Rovněž si nastavíte délku splátkového kalendáře a to v závislosti na konkrétních parametrech úvěru a také vašich osobních možnostech. Samozřejmostí je také alternativa sjednání pojištění půjčky, kterou zcela jistě oceníte v případě nečekaných událostí, při kterých může vzniknout problém při splácení.


Kontakt

CETELEM ČR, a.s.
Karla Engliše 5/3208
150 00 Praha 5

cetelem@cetelem.cz
www.cetelem.cz


Půjčka bez doložení příjmu

Nemáte dostatečné příjmy, nebo je nemůžete doložit? Existuje produkt půjčka bez doložení příjmu. Cetelem totiž vyžaduje doložení příjmu. Jedná se o dostupnou půjčku pro širší spektrum žadatelů.


Publikováno 17.7.2012

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.