online žádost
Půjčka
Nenáročná půjčka
Až 300 000 Kč Ihned
Vysoká dostupnost
Půjčka na účet
Až 4.500 Kč
Dostupná půjčka
Bez komplikací
OnlineŽádosti.cz > Půjčky > SMS půjčka > Japonská půjčka
  Typy půjček:
  Finanční instituce:
  Infoservis:
Japonská půjčka

Japonská půjčka


Půjčka s nízkou sazbou RPSN podle aktuálního testu. Člen skupiny Home Credit.


Získejte až 50.000 Kč až na 12 měsíců. Nově se půjčka prezentuje jako KAMALI PŮJČKA

až 15.000,- Kč
  • Vítěz testu
  • Půjčka do výplaty
  • Nízké RPSN
  • Vše on-line


clickcredit

Blesková Japonská půjčka

Možná jste v nedávné době zaznamenali novinku mezi nebankovními půjčkami, tzv. Japonskou půjčku. Tato půjčka nemá mezi podobnými produkty konkurenty. Slibuje a i úspěšně plní, že po vyplnění on-line žádosti se do jedné minuty dozvíte výsledek. Tato blesková půjčka je revoluční právě svou rychlostí, nejnižšími poplatky a možností vybrat si dobu splatnosti a částku, kterou potřebujete na překlenutí období do výplaty nebo na zaplacení nenadálého výdaje.


Další SMS půjčky


První půjčka zcela zdarma

Vyzkoušejte si zdarma, jak tato půjčka funguje a jakými kroky se dostanete k vytoužené částce. Japonská půjčka přichází s neodolatelnou nabídkou – s první půjčkou zdarma, z níž neplatíte žádný poplatek při vrácení do 14 dní. Bez rozpaků si řekněte až o maximální částku 4 999 Kč s dobou splatnosti 30 dní. Při opakované půjčce můžete požádat až o 15 000 Kč na 30 dní.

Nízký poplatek za každou půjčenou tisícovku

Jak vysoké poplatky platíte při dalších žádostech o Japonskou půjčku? Tato půjčka Vám garantuje nejnižší poplatky mezi nebankovními půjčkami. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte poplatek ve výši 33 Kč a za prodloužení splátkového období o dalších 30 dní pouze 49 Kč.

Rychlý schvalovací proces

Japonskou půjčku vyřídíte během okamžiku. Na začátku celého procesu vyplníte nezávaznou žádost a po jejím odeslání Vás společnost bude do 60 sekund informovat, zda došlo ke schválení půjčky. Poté ověří Vaši identitu a následně převede peníze na Váš účet, které můžete obdržet ten samý den.

Podmínky k získání půjčky

Při posuzování žádosti o Japonskou půjčku společnost nahlíží do registru dlužníků Solus, ovšem záznam v tomto registru nemusí nutně znamenat zamítnutí žádosti. Pozitivní zprávou je to, že při půjčce do částky 4 999 Kč od Vás poskytovatel nevyžaduje potvrzení o příjmu, ale u částek nad 5 000 Kč již na základě doložených příjmů posuzuje Vaši schopnost splácet.Publikováno 5.2.2015

Komerční
  Mikropůjčky:
  Nebankovní půjčky:
  Bankovní půjčky:
OnlineŽádosti.cz - specializovaný informační web o finančních produktech.

Poskytovatelé a typy půjčekVšechna práva vyhrazena © 2010 - 2018 SIALINI, spol. s r.o.
Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959
Spisová značka: C 30257 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

Nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček a finančních produktů. Stránky obsahují marketingové prvky finančních institucí.