nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

Půjčka Ferratum

Společnost Ferratum nabízí 3 druhy půjček. Micro půjčku, Ferratum Credit a Ferratum Plus.

Ferratum bank

Půjčka Ferratum Micro je od 500 až do 20 000 Kč s minimálními nároky a první půjčkou zdarma. Ferratum Credit nyní až 35 000 Kč s úrokem 0% na 30 dnů. Spotřebitelský úvěr Ferratum Pus pro opakované zákazníky bez dokládání příjmu až na 12 měsíců.

Bez registru i bez doložení příjmu

Oblíbené půjčky bez registru a dokladování příjmu dle bonity. Nízké nároky na schválení a slušná průchodnost. Půjčka je rychlá a snadná bez osobní schůzky.

Ferratum Micro

SMS půjčka Ferratum MICRO je velmi rychlá a velmi dostupná půjčka do 10.000 Kč se snadným online vyřízením za pár minut na 7 až 45 dnů. Záznam v registru dlužníků není nutně překážkou, příjmy dokládat nepotřebujete. Prodloužená splatnost až o 60 dní.

Ferratum credit

Flexi půjčka až do výše 35 000 Kč s možným opětovným čerpáním. Zvýhodněné první čerpání - bez poplatku a bez denních úroků.

Ferratum plus

Spotřebitelská půjčka pro opakované zákazníky dostupná až do částky 25000Kč se splatností 2 až 24 měsíců. Do 15 000 Kč bez dokládání přímu.

Kdo může o půjčku Ferratum žádat?

Půjčka Ferratum je určena téměř pro každého bez výraznějšího omezení. Půjčka je určena rovněž pro podnikatele. Více informací na www.ferratum.cz

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky půjčky Ferratum naleznete na adrese: www.ferratum.cz

Publikováno 16 října 2013

Poslední články: