nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

TOMMY STACHI půjčka

Česká společnost TOMMY STACHI s.r.o. poskytuje snadné a dostupné spotřebitelské úvěry již od roku 2004. Vyznačují se především rychlostí, bezpečností a jednoduchostí vyřízení.

Úvod > Půjčky > Poskytovatelé > >TOMMY STACHI
TOMMY STACHI
Částka:
10 000 - 150 000 Kč
Splatnost:
12 až 48 měsíců
Peníze:
do 20 minut

Dostupná půjčka d 20 minut

Sjednání úvěru je možné osobně, kdy peníze získáte do 20 minut na ruku, nebo i online, kdy získáte finance na účet.

Zažádat si o něj mohou všichni zaměstnanci, živnostníci, senioři i ženy na mateřské dovolené, kteří mají doložitelný měsíční příjem.

Parametry půjčky:

Výše půjčky: 10 000 - 150 000 Kč

Splatnost: 12 až 48 měsíců

Charakteristika:

Na cokoliv

Předčasné splacení

Peníze do 20 minut

Základní charakteristika

O půjčku od TOMMY STACHI si můžete zažádat osobně na kamenné pobočce společnosti v Praze, kde Vám budou peníze vyplaceny v hotovosti ihned na ruku, nebo online, kdy získáte finance na účet. Společnost klade důraz na individuální přístup, transparentnost a férové jednání, kdy vždy předem víte, kolik celkem zaplatíte. Úvěry jsou charakterizovány šesti BEZ – bez účelu, ručitele, zástavy, skrytých poplatků, poplatků za vyřízení i poplatků za předčasné splacení. Zažádat si o ně mohou všichni zaměstnanci, živnostníci, senioři i ženy na mateřské dovolené, kteří mají doložitelný měsíční příjem. Jak si o půjčku zažádat

Střednědobé spotřebitelské úvěry TOMMY STACHI

TOMMY STACHI nabízí střednědobé spotřebitelské úvěry ve výši 10 000 až 150 000 Kč se splatností na 12 až 48 měsíců. Zažádat si o ně lze prostřednictvím nezávazného online formuláře na oficiálních stránkách společnosti, telefonicky na bezplatné lince 800 187 187 nebo osobně na pražské pobočce společnosti na Olšanském náměstí, kde celý průběh vyřízení včetně výplaty peněz v hotovosti potrvá 20 minut. V případě online sjednání Vám smlouvu přiveze kurýr zdarma až domů. Peníze obdržíte na svůj bankovní účet.


Podmínky získání půjčky

  • Minimální věk 21 let
  • Trvalý pobyt v ČR nebo SR
  • Bez exekuce a insolvence
  • Prokazatelný měsíční příjem min. 10 000 Kč

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky půjčky naleznete na adrese: www.tommystachi.cz

Publikováno 8 února 2018

Poslední články: