nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

Essox půjčka

Essox nabízí výhodnou hotovostní půjčku na cokoliv 15 000 – 200 000 Kč s délkou splácení 6 – 84 měsíců bez poplatku za zpracování.

Essox
Částka:
15 000 - 200 000 Kč
Splatnost:
6 až 84 měsíců
Bezpečná
půjčka
web:
essox.cz

FInancování zboží a služeb

Essox nabízí produkty prakticky pro celé spektrum nákupů. Vše začíná u financování zboží a služeb pomocí nejrůznějších druhů půjček. Essox půjčka je oblíbená online půjčka.

Parametry půjčky:

Výše půjčky: 15 000 - 200 000 Kč

Splatnost: 6 až 84 měsíců

Charakteristika:

Bez poplatku za vyřízení

Žádné měsíční poplatky

Pojištění schopnosti splácet

Půjčka a další produkty Essox

Essox se dále umí postarat i financování automobilů, vylepšování bydlení, financování služeb a volného času či nákupů v e-shopech na splátky. K zajímavostem patří i leasing strojů a zařízení. V neposlední řadě pak společnost Essox nabízí kreditní karty a k ní související pojištění. Kreditní karta je rovněž oblíbenou formou Essox půjčky.Úvěrová společnost

Essox s. r. o. je úvěrová společnost, která vznikla již v roce 2004 spojením Franfinance Consumer Credit a ESSOX LEASING a. s. Leasingová společnost fungovala na trhu již od roku 1993. V současnosti jde o jednu z nejvýznamnějších nebankovních společností, které se specializují na úvěry a leasingy. S pomocí mateřské Société Générale se společnosti Essox daří získávat čím dál výraznější podíl na českém nebankovním trhu. Oblíbeným produktem je Essox půjčka.

Filosofie společnosti Essox

Essox se snaží své produkty nabízet jasně a jednoduše. Základní struktura je jasná a přehledná. Zodpovědné týmy prosazují smysl pro povinnost a u každého klienta je vždy upřednostňována jeho individualita. Ke každému klientovi se přistupuje s maximální péčí a porozuměním. Společnosti Essox totiž chce dlouhodobé spokojené klienty. Kvalita služeb je založena na profesionálním přístupu k zákazníkům a každodenním zlepšováním aktuálních hodnot společnosti. Bez dostatečné dynamiky a inovací by samozřejmě k těmto krokům docházet nemohlo.


Zařazeno v kategoriích:

Rychlá půjčka

Nebankovní půjčka

Podmínky

  • Dva doklady totožnosti
  • Potvrzení příjmů

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky půjčky naleznete na adrese: www.essox.cz

Publikováno 3 prosince 2013

Poslední články: