nahoru

Půjčky v akci, které vás potěší

Využijte půjček, které jsou momentálně v akci a získejte výhodu či bonus, pokud je k mání. Získejte půjčku s bonusem, nebo se zajímavou akční výhodou.

Výhodnější půjčka

Půjčka, která Vám dá vždy o něco více než ostatní půjčky. Získejte půjčku s bonusem, nebo se zajímavou akční výhodou. Oblíbený finanční produkt, který odměňuje ty, kteří o půjčku žádají ve správný čas na správném místě. Ušetřit můžete spoustu peněz na úrocích, nebo získat jinou atraktivní výhodu. U vybraných půjček můžete získat půjčku zcela zdarma. Vyplatí se sledovat akce a další bonusové nabídky.

Oblíbené půjčky:

Malá půjčka
Částka:
1 000 - 30 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dnů
První zdarma:
ANO
Velká půjčka
Částka:
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:
až 84 měsíců
Nenáročná
půjčka
REKLAMA

Výhodné akce ihned

Mezi nejčastější formy, které lze na současném úvěrovém trhu nalézt, jsou všemožné slevy a zvýhodnění úrokové sazby a snížení splátek. Užitečné je také odpuštění několika splátek, nebo vrácení části již zaplacení úroků, pokud poctivě splácíte.

Bonusy a půjčka zdarma

Hitem na poli půjčkek před výplatou je akční první půjčka zdarma. Jedná se o akci pro ty, kteří žádají o půjčku poprvé a platí při splnění podmínky řádného splacení. Pokud půjčku včas splatíte, vrátíte pouze tolik, kolik jste si půjčili, nic navíc. Nabízí ji například Zaplo. Zajímavou variantou je také půjčka s bonusem, kdy za online sjednání můžete získat poukázky na odběr zboží či služeb, případně pro ty šťastnější třeba i dovolenou.

Airbank bez poplatků a s odpuštěním splátek

Půjčka Airbank Vás odmění za včasné splácení půjčky. Pro každého poctivě splácejícího je připraveno odpuštění několika splátek, což činí půjčku ještě výhodnější. navíc je půjčka bez poplatků a pravidelně oceňována jako nejlepší půjčka na trhu.

Bez poplatků u Homecreditu

Půjčku bez poplatků za vyřízení, vedení a předčasné splacení můžete najít u společnosti Home Credit, kde se občas objevují další zajímavé akce.

Půjčka 40000

Běžně dostupná půjčka 40000 Kč v akci je k mání u bankovních i nebankovních společností a váží se k ní všemožné akce. Na poli poskytovatelů se přiostřuje konkurenční boj o zákazníky, proto přistupují k čím dál zajímavějším akcím. Vyplatí se tedy sledovat, co se právě nabízí a využít příležitosti k výhodné půjčce.

Publikováno 27 května 2013

Jaký typ půjčky hledáte?

Existuje široké spektrum variant půjček, které se liší dostupností a schvalováním i cenou. Jaké jsou jejich možnosti?

Rizika půjček

Půjčky představují nejen snadnou cestu k penězům, ale mají také svá rizika a zásady, které je třeba dodržovat, aby Vás nedostali do problémů. Doporučujeme si je před tím než vyplníte online žádost o půjčku přečíst.

Poslední články: