nahoru

Půjčky bez poplatku

Půjčky bez ověřovacího popltatku 1Kč umožní ještě rychlejší vyřízení půjčky a přinesou vám peníze ihned na účet. V akci s první půjčkou zdarma.


Půjčky bez poplatku jsou dnes už stále běžnější. V minulosti číhalo na spotřebite spousta skrytých polatků napsaných malým písmem na konci, nebo v dodatcích smluv. Díky novému zákonu se trh do jisté míry pročistil. Na poli mikropůjček se stala hitem první půjčka zdarma, která je nez poplatku pro nové žadatele na vyzkoušení. Mnoho společností již nepožaduje ani zasílání ověřovacího poltaktu ve výši 1Kč na svůj účet.

Oblíbené půjčky:

Malá půjčka
Částka:
1 000 - 30 000 Kč
Splatnost:
1 - 30 dnů
První zdarma:
ANO
Velká půjčka
Částka:
10 000 - 250 000 Kč
Splatnost:
až 84 měsíců
Nenáročná
půjčka
REKLAMA

Vyřízení půjčky bez poplatku

Půjčka bez poplatku je rámcově velmi snadná. Hlavními instituce, které se tímto produktem zabývají, jsou nebankovní instituce. I v bankovním sektoru je možné na některé půjčky bez poplatku narazit, avšak většinou v rámci nějaké akce. Online jde dnes vše velmi snadno a rychle. Půjčky bez poplatku tak jsou velmi žádané a využívané.

Rychlá žádost i peníze

Řada klasických offline institucí již ke zrychlení celého procesu přidává možnost zažádat o půjčku pomocí internetu či telefonu. Společnost žádost zpracuje, vyhodnotí a následně půjčku poskytne. U větších částek se někdy na pobočce pouze podepíše smlouva. Ještě snadnější variantou pak je zaslání smlouvy na adresu žadatele, její podepsání a odeslání zpět. Podmínky si v klidu pročte z domova a bez nějakého nátlaku si vše promyslí a následně může podepsat. Tato forma spolupráce zažívá na našem trhu relativně velký boom, jelikož mnoho lidí nechce trávit čas na pobočce a raději si vše pročtou v klidu doma. Na druhou stranu tento přístup sebou nese časové hledisko, jelikož vyřízení takové půjčky se zpožďuje o několik dní kvůli posílání dokumentů poštou. Pokud tedy člověk chce peníze rychle, nejsnazší je vyřídit věc osobně a ihned mít peníze k dispozici.

Kreditka s bezúročným obdobím

Za zvážení jistě stojí taky využití kreditní karty, která poskytuje poměrně zajímavé bezúročné období cca 55 dní podle vydavatele. Pokud splatíte deficit v této lhůtě, nebudou se Vám počítat úroky.

Aktualizováno 16 února 2018

Jaký typ půjčky hledáte?

Existuje široké spektrum variant půjček, které se liší dostupností a schvalováním i cenou. Jaké jsou jejich možnosti?

Rizika půjček

Půjčky představují nejen snadnou cestu k penězům, ale mají také svá rizika a zásady, které je třeba dodržovat, aby Vás nedostali do problémů. Doporučujeme si je před tím než vyplníte online žádost o půjčku přečíst.

Poslední články: