nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

BB Půjčka

1000 až 45000 Kč nabízí online rychlá BBPůjčka. S touto půjčkou můžete vyřešit nepříjemný nedostatek financí. Půjčka s mnohaletou tradicí a individuálním přístupem.

Úvod > Půjčky > BB Půjčka
BB půjčka
Částka:
1000 - 45 000 Kč
Splatnost:
až 12 měsíců
První zdarma:
limit 5 000 Kč
Nový klienti
max 5 000 Kč

Individuální přístup

Ke každému zákazníkovi je přistupováno individuálně dle jeho skutečných potřeb a možností. První půjčka do 5 000 Kč zdarma.

Potřebujete si koupit novou věc hned a nechcete čekat až vám přijde výplata? Máte nečekaný výdaj a stačilo by vám jen pár tisíc? Řešením může být rychlá BBPůjčka. S touto půjčkou můžete vyřešit krátkodobý nedostatek financí.

Parametry půjčky:

Výše půjčky: 1 000 až 45 000 Kč

Splatnost: 7 dní až 12 měsíců

První zdarma: do 5000 Kč

První půjčka: do 5000 Kč

Věk 21 let až 63 let

Charakteristika:

Mnohaleté zkušenosti

Individuální přístup

Variabilní splátky

Ověřovací poplatek

Pravidelný příjem

Schvalování jen mezi 8 -16 hodinou

Osobní BBPůjčky

U první půjčky je hodnota, kterou si můžete půjčit od 1 000 do 5 000 korun a postupně se navyšuje. Po zaplacení vám přijde emailem zpráva o tom, jaký limit půjčky máte dále k dispozici. Každá žádost je individuální a proto se posuzuje dle možností žadatele. Důležitým ukazatelem je platební morálka a to jak je přistupováno ke splácení předchozí půjčky.

Při zadávání částky ihned vidíte celkovou cenu včetně úroků. K dispozici jsou také obchodní podmínky a seznam poplatků, díky kterým máte přehled jaké pro vás plynou závazky a možné důsledky v případě, že tyto závazky plnit nebudete.

Rychlá půjčka až 45 000 Kč

Rozsah BBpůjčky je od 1 000 korun až po 45 000 Kč s volbou doby splatnosti od 7 dnů až po 3 měsíce u půjček do 10 000 Kč. U půjček do 20 000 Kč je doba splatnosti od 1 do 6 měsíců a u částek do 45 000 až jeden rok.

Podmínky BBPůjčky

  • věk minimálně 21 a maximálně 63 let
  • občanství ČR
  • bankovní účet na vaše jméno
  • stálý příjem, který musíte prokázat
  • nesmíte mít dluhy vůči jiným subjektům
  • nesmíte být v insolvenci

Vyřízení BBPůjčky

Vyřídit si můžete BBpůjčku pouze na webu, zaregistrováním a podáním on-line žádosti přes počítač. K správnému vyřízení musíte uvést pravdivé informace o vašem celém jménu, číslu mobilu a e-mailu. Tam obdržíte informace o stavu půjčky.

Během pracovní doby od 8 -16 hodiny je doba zpracování žádosti cca do hodiny, mimo tuto dobu trvá zpracování žádosti déle. Po schválení půjčky budete vyzváni k zaslání ověřovacího poplatku 1 Kč z vašeho účtu. Tímto se potvrdí vaše identita a obratem je na účet připsaná částka půjčky. Rychlost závisí na bance a mimobankovních převodech.

Ověření zaměstnání

Při posuzování žádosti je vždy kontrolován příjem a ten se ověřuje anonymně u zaměstnavatele. Své příjmy můžete také doložit výplatní páskou za poslední dva měsíce anebo potvrzením účtu, kde vám chodí pravidelně výplata.

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky BB půjčky naleznete na adrese: www.bbpujcka.cz

Publikováno 3 prosince 2013

Poslední články: