nahoru
MARKETINGOVÁ PREZENTACE

Creditportal Půjčka

Půjčky Creditportal jsou určeny na cokoliv až do výše 30 000 Kč, vyřízení je rychlé do 5 minut a nepotřebujete ručitele.

Úvod > Půjčky > Poskytovatelé > Creditportal
Creditportal
Částka:
500 - 30 000 Kč
Splatnost:
5 až 30 dnů
První zdarma:
NE
Nový klienti
max 5 000Kč

Půjčka na účet nebo hotově

Rychlá půjčka, která je k dispozici také na čepracích stanicích sítě EuroOil. Máte možnost zvolit si částku - napoprvé od 500 do 5 000 Kč a dobu splatnosti v rozmezí do 30 dnů.

U opakovaných půjček až 30 000 Kč s možností rozložit si tyto vyšší částky pohodlně do splátek až na 365 dnů.

Parametry půjčky:

Výše půjčky: 500 až 30 000 Kč

Splatnost: 5 až 30 dnů

První půjčka: do 5000 Kč

První zdarma: NE

Věk: více než 18 let

Charakteristika:

Nepotřebujete ručitele

Rychlé vyřízení

Registr nemusí vadit

vyřízení také na čerpacích stanicích

Vysoké RPSN

Creditportal nabízí rychlé půjčky

Dostali jste se do tíživé životní situace a přišli jste o práci? Potřebujete zaplatit složenky za energie anebo máte jiné výdaje, které nepočkají? Řešením může být rychlá půjčka. Jedním z poskytovatelů rychlých půjček na nečekané výdaje je firma Creditportal. Půjčky jsou určeny na cokoliv, vyřízení je rychlé a nepotřebujete ručitele.

Vyřízení půjčky

O rychlou půjčku Ceditportal si můžete zažádat online přes internet nebo pokud vám to bude vyhovovat více, tak i telefonicky. Celé vyřízení nezabere více než pět minut. Po odeslání žádosti se ihned dozvíte o schválení půjčky a poté budete mít finanční prostředky k dispozici. Při výběru půjček je vždy uvedena konečná cena včetně poplatků, takže máte okamžitě přehled, kolik celkově za půjčku zaplatíte.

Výše půjčky - Credit 30 a Credit 365

Přes formulář máte možnost nastavit si zvolenou částku - napoprvé od 500 do 5 000 Kč a dobu splatnosti v rozmezí do 30 dnů. U opakovaných půjček až 30 000 Kč s možností rozložit si tyto vyšší částky pohodlně do splátek až na 365 dnů. Poté je nutné vyplnit osobní data a také zdroje vašeho příjmu. Po odeslání žádosti vám přijde na váš mobil SMS zpráva, ve které bude přihlašovací kód. Ten zadáte do příslušné kolonky na webu a poté dokončíte registraci.

Podmínky:

  • Věk alespoň 18 let
  • Pravidelný příjem
  • Bez nesplacených půjček

Peníze na účet nebo hotově

V případě schválení budete mít peníze k dispozici na vašem bankovním účtu nebo pokud preferujete hotovost, můžete si své peníze vyzvednout na jakékoliv čerpací stanici sítě EuroOil.

Klientský servis

V případě jakýchkoliv dotazů, ať už se budou týkat samotného vyřízení nebo pokud se vyskytne problém se splácením, jsou vám k dispozici zaměstnanci firmy, kteří efektivně poradí anebo pomohou s řešením problému. Neváhejte se tedy s dotazy obracet na profesionální klientský servis.

Tato stránka je marketingovou prezentací. Oficiální stránky půjčky naleznete na adrese: www.creditportal.cz

Publikováno 27 září 2017

Poslední články: